dr n. med. Edward Lewandowicz

Chirurg plastyczny

...ja miałam mie usuwaną bliznę po aczyniaku. dr lewandowicz obiecał, że na wóch operacjach się skończy i wszystko będzie dobrze...mam 18 lat jestem dziewczyną a mój nos wygląda strasznie...jeszcze gorzej niż kiedy miałam naczyniaka i tuż po jego usunięciu(było przeprowadzone w Gdańsku). Lekarz jest niesłowny i po tym co zobaczyłam po zdjęciu szwów kategorycznie go odradzam...

ten czlowiek jest chyba nienormalny , powinien leczyc sie psychiatrycznie na tyle osob ktore oszpecil , napewno nie powinien wkonywac operacji plastycznych ktorych nie potrafi wykonac.Mialem operacje nosa i mam teraz go w czesciach niema coaglosci kosci ,nie operujcie sie u niego to szrlatan!!!!!!

Przez ostatnie 3 lata miałam usuwaną bliznę na nodze i obiecywał że po 2 zabiegach nie będzie dużego śladu a jestem po 3 zabiegach ślad pozostał na tyle że wybieram się do innego lekarza bo temu już nie ufam, co innego mi obiecywał (szwy ściągała mi pielęgniarka bo nie przyjechał na spotkanie) dobrze radzę wybrać innego chirurga plastyka

Bardzo dobry chirurg. Miałam korekte nosa 17 lipca w znieczuleniu miejscowym. .Jestem bardzo zadowolona z efektu mimo ze dopiero miesiąc po operacji i jeszcze widać lekką opuchlizne. Na dzień dziesiejszy widać dużą różnicę (oczywiście nos jest o 100 razy ładniejszy ,zgrabniejszy i mniejszy), wszytsko poszło zgodnie z planem .Lekarz godny polecenia :) . Pozdrawiam

pan lewandowicz jest najgorszym lekarzem z jakim sie spotkalam spaskudzil mi nos mial tylko usunac znamie na nosie a zrobil mi wielka dziure w tym miejscu jest nie uprzejmy .zaufanie wzbudza zaufalam temu dziadowi a teraz zaluje juz jego syn jest lepszym specjalista niz on...nie zwracal uwagi na to ze krzyczalm ze mnie bardzo boli stary oblesny palant

podczas pobytu w szpitalu, będąc pod opieką dr Lewandowicza odczułam zainteresowanie i serdeczność, przed i po zabiegu obdarzono mnie fachową, cierpliwą opieką, miałam robiony przeszczep, który bardzo dobrze się przyjął. Dorota Wójcicka

Ja niestety jestem załamana po zabiegu ktory wykonał mi ten pan. Zniszczył mi twarz. Na dodatek wydałam kupe kasy. Oszpecil mnie, każdy teraz pyta co mi sie stało! Radze wszystkim omijac tego pana. Chyba ze chcecie byc tak załamani jak ja. Ja niestety zaufałam mu, wydawał sie kompetentny, uprzejmy,obiecał ze nie bedzie sladu po zabiegu...........a jest i jest duzo gorzej niż przed. Chodze teraz po róznych lekarzach, dermatologach i wszyscy sa zdziwieni tym co niby "chirurg plastyczny" mi zrobił. Ja juz przypłaciłam to wygladem i zdrowiem...... odradzam

Beznadziejny , wyjątkowo niedokładny. Od kilku osób słyszałam o źle zrobionych operacjach.Zresztą kilka lat temu był szeroko opisywany w prasie przez osoby , którym nie poprawił , a popsuł urodę ( źle zrobione operacje uszu , nosa , biustu ). Aż dziwne , że nie poniósł konsekwencji prawnych. Pora na emeryturę.

Beznadziejny , wyjątkowo niedokładny. Od kilku osób słyszałam o
Aż dziwne , że nie poniósł konsekwencji prawnych.
Pora na emeryturę.

Trzy lata temu miałam operację nosa. Wypadła fatelnie. Po 6 miesiącach miałam kolejną operację nosa ( poprawa była nie wielka. Jestem bardzo niezadowolona.

To nie lekarz, a tym bardziej plastyk. Operował mi nos dziesięć lat temu. Wybór tego "chirurga" to mój największy błąd za który płacę do tej pory. Unikajcie go ludzie i uciekajcie jak najdalej. Dziwi mnie fakt, że po tylu spartaczonych operacjach i aferach on jeszcze operuje i nie siedzi!!!!!!!!!!