dr Edyta Radwan

Okulista

BARDZO KOMPETEENTNY SPECJALISTA,"ZYCIOWO" PODCHODZI DO PROBLEMU,INDYWIDUALNIE TRAKTUJE KAŻDEGO PACJENTA TAK DZIECKO JAK I OSOBE STARSZĄ.JEST BEZINTERESOWNA. WIEM BO DAŁA NADZEJE I FACHOWĄ OPIEKĘ MOJEJ MAMIE UMIERAJĄCEJ NA RAKA, TRACĄCEJ WZROK. NIKT NIE CHCIAŁ JUŻ ZAJĄĆ SIĘ POROBLEMEM WZROKU ZE WZGLĘDU NA STAN ZDROWIA MAMY. DO OSTATNIEJ CHWILI PRÓBOWAŁA RATOWAĆ WZROK. DR RADWAN POTAFIŁA TEŻ PRZEŁAMAĆ STRACH I NIECHĘĆ DO PRZEBADANIA WZROKU MOJEJ WÓWCZAS 4-RO LETNIEJ CÓRECZKI.SYN RÓWNIEŻ BYŁ PROWADZONY PRZEZ DR.W TEJ CHWILI NIE WYMAGA JUŻ KOREKTY WZROKU.JA MAM ASTYGMATYZM I RÓWNIEŻ JESTEM POD REGULARNĄ KONTROLĄ WSPANIAŁEGO OKULISTY JAKIM JEST DR EDYTA RADWAN.

Polecam dr Radwan Bardzo sympatyczna osoba, tłumaczy wszystko dokładnie. Jak najbardziej spełniła moje oczekiwania! Polecam każdemu

Dr Edyta Radwan to bez wątpienia jeden z najlepszych specjalistów w Trójmieście! Bardzo obszerna wiedza oraz wielkie zaangażowanie w pracę. Serdecznie polecam!!!!!!

zrozumienie pacjenta, komunikatywność i nastawienie na rozwiązanie problemu za wszelką cenę w sposób optymalny zarówno z punktu widzenia zdrowia jak i finansowania leczenia. Chciałabym aby każdy lekarz był taki jak Pani Edyta Radwan. Pani Doktor gratuluję i życzę jak najwięcej zadowolonych pacjentów

wspaniała, mądra i sympatyczna pani doktor.Pełen profesjonalizm.Polecam każdemu.

Wciąż poszukujesz "Okulista Gdynia"?

Pl. Kaszubski 1
86-200 Chełmno
Zdrowe Oczy
Skłodowskiej 73
87-100 Toruń
Uphagena 8 (Poradnia Visus)
80-237 Gdańsk
Gabinet Okulistyczny