Filtruj terminy

Okulista Gdynia

Gdynia Okulista lek. med. Piotr Gołębiowski

lek. med. Piotr Gołębiowski

81-350 Gdynia

A ja mam inne zdanie. Miałam okazję skonsultować swój problem i nie mogę nic zarzucić. Dobra ocena z kompetencje, rzetelność i bardzo dobre podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: trudy0265
Gdynia Okulista lekarz Tomasz Łuczak

lekarz Tomasz Łuczak

81-350 Gdynia

Bardzo dobry specjalista. Pomógł w momencie, gdy inni okulisci juz nie potrafili. Bardzo polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Włodzimierz De Laval

Szpital Miejski im. J. Brudzińskiego
ul. Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

Moi drodzy, nie mogę napisać nic pozytywnego na temat tego lekarza. W dniu 20.04.2017r. byłam umówiona na wizytę godzina 18.40 w Wejherowie w centrum Nanice Astra Optyk (na wizytę czekałam dwa miesiące). Do wizyty jednak nie doszło. Pan doktor niestety przybył na miejsce dopiero o godzinie 20.00 za co nie raczył nawet przeprosić oczekujących. Po rozpoczęciu przyjmowania był zajęty załatwianiem pacjentów spoza kolejki. Na każdego interesanta wychodziło około 25 minut ...
Opinia dodana przez: Estera

dr n. med. Jan Staniewicz

81-350 Gdynia

Odwiedziłam nową poradnie w Gdyni. Obsłudze lekarskiej i pomocniczej nic nie można zarzucić ale dało się odczuć iż jest to nowy obiekt bo rejestratorki biegały między piętrami a pielęgniarki nie ukrywały zagubienia. Mimo to ilość urządzeń medycznych i zaangażowanie lekarza w moje problemy okulistyczne utwierdziło moją pozytywną opinię o Lagunie.

dr n. med. Adam Trapkowski

Gabinet Okulistyczny
Gdynia ul.Sląska 35-37
81-310 Gdynia

Chcę zdecydowanie polecić Pana Doktora! Choruję na przewlekłą chorobę i w końcu wiem, że dotarłam we właściwe miejsce. Zostałam wysłuchana, Pan Doktor odpowiedział mi na moje liczne pytania i rozwiał wątpliwości. Wszystko w słowach zrozumiałych dla laika.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jolanta Tuszyńska

Gabinet Kardiologiczny
Morska 149/1
81-235 Gdynia

Jestem pacjentką Pani doktor już kilka lat, z resztą cała moja rodzina bada się u Pani doktor. Przeprowadziłam się do Gdyni kilka lat temu, w Gdańsku miałam swojego lekarza z tego zakresu. Poleciła mi Panią doktor koleżanka u której leczył się jej tata.
Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentów i do dzieci również. Pyta, docieka, przede wszystkim słucha. Nie spieszy się, choć poczekalnia pełna pacjentów. Poświęca czas tyle ...
Opinia dodana przez: KATARZYNA

lekarz Bożena Domagała-Rutkiewicz

Centrum Medyczne Vitamed
al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Lekceważące podejście do bardzo poważnego problemu z okiem..... okropny ból oka rozchodzący się na cala głowę. Na prośbę pacjenta , (była to moja mama) o pomoc , Pani doktor odpowiada opryskliwie, ze to nie do niej i wysyła do domu , nie udzielając w tym momencie żadnej pomocy..... nie do niej , czyżbyśmy trafili do kominiarza a nie okulisty ??? Jedyne co zrobiła to dala skierowanie na OCT , co ...
Opinia dodana przez: Jerzy Satora

lekarz Anna Budzyńska-Sildatke

ZOZ Centrum Dentystyczne T-Dental Józef Tutkowski
Starowiejska 9
81-356 Gdynia

Bardzo dobry lekarz :)polecam profesjonalne podejscie do malych dzieci:)

dr Sykstus Holeksa

81-350 Gdynia

Lekarz godny polecenia, spokojny, zna się na tym, co robi, poświęci pacjentowi tyle czasu ile ten potrzebuje.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Tomasz Kuc

81-350 Gdynia

Dzięki operacją przeprowadzonych na lewym i prawym oku dalej widzę. Maiłem odwarstwienie siatkówek. Godny polecenia. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Piotr

Okuliści w Gdyni