Okulista Gdynia

Gabinet Okulistyczny
Gdynia ul.Sląska 35-37
81-310 Gdynia

Chcę zdecydowanie polecić Pana Doktora! Choruję na przewlekłą chorobę i w końcu wiem, że dotarłam we właściwe miejsce. Zostałam wysłuchana, Pan Doktor odpowiedział mi na moje liczne pytania i rozwiał wątpliwości. Wszystko w słowach zrozumiałych dla laika.

Opinia dodana przez: Joanna

ZOZ Centrum Dentystyczne T-Dental Józef Tutkowski
Starowiejska 9
81-356 Gdynia

Bardzo dobry lekarz :)polecam profesjonalne podejscie do malych dzieci:)

Bardzo dobry lekarz :)polecam profesjonalne podejscie do malych dzieci:)

Okulista Gdynia lekarz Tomasz Łuczak

81-350 Gdynia

Polecam. Prawdziwy fachowiec. Operowałem u niego zaćmę związaną z cukrzycą. Żadnych komplikacji a do tego miła atmosfera. Polecam Grzegorz

Opinia dodana przez: Grzegorz

Okuliści
Warszawska 34
Gdynia

BARDZO KOMPETEENTNY SPECJALISTA,"ZYCIOWO" PODCHODZI DO PROBLEMU,INDYWIDUALNIE TRAKTUJE KAŻDEGO PACJENTA TAK DZIECKO JAK I OSOBE STARSZĄ.JEST BEZINTERESOWNA. WIEM BO DAŁA NADZEJE I FACHOWĄ OPIEKĘ MOJEJ MAMIE UMIERAJĄCEJ NA RAKA, TRACĄCEJ WZROK. NIKT NIE CHCIAŁ JUŻ ZAJĄĆ SIĘ POROBLEMEM WZROKU ZE WZGLĘDU NA STAN ZDROWIA MAMY. DO OSTATNIEJ CHWILI PRÓBOWAŁA RATOWAĆ WZROK. DR RADWAN POTAFIŁA TEŻ PRZEŁAMAĆ STRACH I NIECHĘĆ DO PRZEBADANIA WZROKU MOJEJ WÓWCZAS 4-RO LETNIEJ CÓRECZKI.SYN RÓWNIEŻ BYŁ PROWADZONY PRZEZ DR.W TEJ CHWILI NIE WYMAGA JUŻ KOREKTY WZROKU.JA MAM ASTYGMATYZM I RÓWNIEŻ JESTEM POD REGULARNĄ KONTROLĄ WSPANIAŁEGO OKULISTY JAKIM JEST DR EDYTA RADWAN.

81-350 Gdynia

Z czystym sumieniem polecam! Bardzo staranna i kompetentna osoba. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Prawdziwy lekarz z powołania. Jak tylko może proponuje terminy z NFZ, tak aby nie obciążać pacjenta dodatkowy kosztami wizyty prywatnej. Nawet, gdy jest niewielkie podejrzenie jakiegoś schorzenia, to natychmiast wysyła na dodatkowe badania, aby mieć pewność, że wszystko w porządku. Cieszę się, że trafiłem do gabinetu Pani Doktor.

Super lekarz, polecam innym, jestem pacjentem Pani od 25 lat

Super lekarz, polecam innym, jestem pacjentem Pani od 25 lat

Medicago - Poradnia Dietetyczna
ul. Starowiejska 45-gabinet nr 5 (piętro I)
81-363 Gdynia

p.dr Pofelska jest bardzo dokładnym i posiadajacym wspaniała wiedze człowiekiem ktory robi wszystko by pomóc :) polecam serdecznie a jesli chodzi o moja ocene to najwyzsza z mozliwych :) :) :)

Opinia dodana przez: Piotr

Przychodnia Lekarska Chylonia
Wejherowska 59
81-049 Gdynia

Byłem u p. Dr. po raz pierwszy. Wystarczyła jedna wizyta aby zostać dokładnie przebadany .Pani doktor spokojnie i fachowo wytłumaczyła mi jakie objawy u mnie występują. Nie irytowało Ją moje dopytywanie. Przepisała stosowne szkła.Wizyta ta bardzo mnie uspokoiła i wiem że to będzie "mój" Lekarz okulista na lata! Dziękuję Pani Doktor.

Opinia dodana przez: EDMUND

ZOZ Centrum Dentystyczne T-Dental Józef Tutkowski
Starowiejska 9
81-356 Gdynia

POLECAM!! Super podejście to małego pacjenta. Wizyta w formie zabawy. Pani Dr. wszystko spokojnie tłumaczy.

Opinia dodana przez: Karolina

81-350 Gdynia

Lekarz godny polecenia, spokojny, zna się na tym, co robi, poświęci pacjentowi tyle czasu ile ten potrzebuje.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Okuliści w mieście Gdynia