Edyta Zomkowska

Neurologopeda

Pani Edyta przyjmuje w przychodni logopedycznej w USK w Olsztynie. Perfekcyjny z niej specjalista. Polecam!.

Pani Edyta jest bardzo miłą ciepłą przesymatyczną osobą od strony kontaktu z pacjentem ... przy tym bardzo profesjonalna i z szeroką wiedzą w swym zawodzie. Zdecydowane tak !!!

Pani doktor nie żałuje czasu pacjentowi, nawet na telefon wysłucha cierpliwie pacjenta i poleci najlepsze rozwiązania np. skieruje do odpowiedniego specjalisty, jeśli uważa, że w danym przypadku tak będzie lepiej. Sympatyczna, nie wywyższająca się osoba.

Mój syn miał problemy ze zwiotczałą krtanią, nie płakał, nie mogłam karmić go piersią. Dzięki wizytom napięcie mięśniowe wróciło do normy.Polecam.

bardzo kompetenta młoda miła osoba zaangażowana w postępowanie z pacjentem a przy tym stwarzająca ekstra atmosferę podczas wizyty zdecydowanie polecam koszt niewielki jak na tego typu usługi :)

Wciąż poszukujesz "Neurologopeda Ostróda"?

mgr
Anna Marlęga