lekarz Elżbieta Błaszkiewicz-Terlicka

Neurolog

Szczerze nie polecam Pani doktor.Maz był u Pani doktor z wizytą po przebytym udarze i takowym zaleceniu ze szpitala (skierowanie do neurologa).Pani doktor podeszła bardzo arogancko i lekceważąco nie tłumacząc ani nie słuchając objawow które wyliczal pacjent,nawet nie przeczytała uważnie karty z wypisem ze szpitala.Nie zaleciła żadnych badań, kazała iść do lekarza pierwszego kontaktu.Wizyta była w ramach pakietu.Gdyby maz miał zapłacić za nią ok 180 zł jak życzy sobie Enel-Med napewno zażądałabym zwrotu z powodu niekompetencji lekarza.

Pani doktor podchodzi do mojego przypadku z pełnym poświęceniem, odpowiada na pytania bardzo rzeczowo i wyczerpująco. Z całego serca polecam!

kompetentna , rzeczowa ,ciepła, konkretna,wytłumaczy pacjentowi wszystko dokładnie,wysłucha pacjenta

Nikt sie mna tak dobrze nie zajmowal jak Neurolog Terlicka. Niestety jest w Warszawie i bardzo mi jej brakuje.