lekarz Elżbieta Błażejewska

Pediatra

W mojej i męża ocenie jest to najlepszy pediatra w powiecie. Posiada bardzo dużą wiedzę medyczną i skutecznie leczy dzieci. Jest bardzo miła i cierpliwa. Trafnie diagnozuje choroby. To prawdziwy lekarz z powołania. Życzę sobie i wszystkim tylko takich lekarzy.

Bardzo dobry lekarz , miła, dzieci ja uwielbiają ,ma dobre podejście ,kompetentna dobrze leczy ,wspaniały lekarz z powołaniem , co swiadczy fakt ,że niema juz miejsc na nowych pacjentów. Jestem bardzo zadowolona z Pani dr.Elzbiety Błazejewskiej.Godna polecenia

Nie nie i jeszcze raz nie. Dla mnie wystarczył kontakt z nią w szpitalu. Dziecko zostawione w szpialu po porodzie na pół miesiąca bo niby bakteria w moczu przy czym gdy się lekarz na któryś weekend zmienił na oddziale okazało się że nie ma i nigdy nie było żadnej bakterii. Tyle dni leżenia i codzienne pobieranie moczu i krwi. Dla mnie przekazywała zupełnie inne informacje niż dla męża. Do tego oburzona strasznie gdy chciałam aby mi udzieliła podstawowej informacji o zdrowiu mojego dziecka. Mam do niej uraz i zawsze będę powtarzać że to najgorszy pediatra w Kętrzynie

Anioł nie kobieta. Pamięta imiona wszystkich swoich pacjentów. Bywa, że sama dzwoni do rodziców pytając o stan zdrowia dziecka. Nie znam żadnego innego lekarza, który by tak robił. Jest dostępna pod telefonem niemalże o każdej porze, potrafi uspokoić najbardziej zestresowanego rodzica. Jest nie tylko lekarzem dla dzieci ale również psychoterapeutą dla rodziców. Najlepszy lekarz EVER!!!!!

Najlepszy pediatra jakiego spotkałam. Tylko te kolejki do gabinetu, ale cóż jest najlepsza i dlatego wszyscy chcą do niej.

Cudowny Lekarz!Duża fachowość i Profesjonalizm. Wspaniałe podejście do dziecka i nie lekceważy rodzica!

lekarz z powołania!Każde dziecko traktuje indywidualnie, z należytą troską.Przykry jest tylko fakt ze publicznie juz nie zapisze sie do niej zadnego maleństwa z powodu braku miejsc!!!kolejki są gigantyczne:-)

Profesjonalna i przemiła. Zajęła się w szpitalu rewelacyjnie zarówno dzieckiem jak i zestresowaną matką :). To cud, że zastaliśmy ją na izbie przyjęć.

Wspaniałe podejście do dzieci!!! Wspaniały Lekarz, Nawiązuje świetny kontakt z małym pacjentem i z rodzicem.

Wizyta z dzieckiem u pani doktor to czysta przyjemność. Komfort psychiczny jaki daje kompleksowe i jakże miłe podejście pani doktor nie może się równać z żadną inną. Wiele razy uratowała nas Pani z opresji pamiętając o wszystkich szczegółach poprzednich spotkań.Taki lekarz to skarb

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kętrzyn"?

Emilii Plater 4

Kętrzyn