lekarz Elżbieta Buczek-Konopka

Laryngolog

3,5
3,4

Nie polecam. W gabinecie brudno. Żadnych dezynfekcji. Lekarka nie rozpoznała choroby . Nalega na wizyty co tydzień. 150 kasuje do szuflady a paragonu nie daje. Leczy na to ,co samemu się zasugeruje. Masakra. Dobrze ,że mam innego lekarza bo ta doprowadziła do pogorszenia stanu zdrowia. Porażka. Tylko kasa się liczy.

Najlepszy lekarz laryngolog z jakim miałam do czynienia, kompetentny, rzeczowy, stawia trafne diagnozy. Godny polecenia, tylko jedno ale - tracimy mnóstwo czasu w poczekalni

Pani doktor bardzo mi pomogła, przyjęła mnie poza swoimi godzinami pracy, w nagłym przypadku. Przepisane lekarstwa szybko postawiły mnie na nogi; przy okazji pani dr wykryła chorobę, której nie zauważyła inna pani laryngolog, a która w istotny sposób pogarszała moje funkcjonowanie.

Lekarz z powołania,miła.uprzejma,polecam zwłaszcza dla małych pacjentów.

Lekarz z powołania,miła.uprzejma,polecam zwłaszcza dla małych pacjentów.

Pani doktor bezbłędnie rozpoznała i wyleczyła skąplikowany i ciężki rodzaj alergii.Mówiac krótko - Lekarz przez duże L,naprawdę.

Pani doktor zna się na rzeczy, jest bardzo sympatyczna i elastyczna. Jestem w trakcie leczenia ale już sądzę, że jest godna polecenia !

W żadnym wypadku nie polecam. Nie udzieliła nam żadnych informacji o badaniu i na czym ono polega. Można było odnieść wrażenie,że albo sama nie wie, albo traktuje pacjenta z góry. Jeszcze raz, nie polecam!

Niepunktualna,prowadzi s pacjentami zbyt długie konwersacje nie na temat.

Niepunktualna,prowadzi s pacjentami zbyt długie konwersacje nie na temat.