lekarz Elżbieta Ciechanowska

Neurolog

1,5
1,5

Komplety brak kultury i zrozumienia pacjenta. Ocena 1 gwiazdki to i tak zdecydowanie za wysoko.

Tragiczna, wynik po rezonansie stwierdziła na zadawane pytania,że powinnam zadać je do lekarza opisującego,ona nie jest radiologiem. Płytki nawet nie obejrzała,co to za neurolog, który nie zna się na MR głowy. A zmiany są opisane wyraźnie w badaniu ale diagnozy nie postawiła. Nie miła i nie polecam. Wszystko zwala na innych lekarzy,mam być pod kontrolą innych lekarzy. Pani doktor czeka na dokumenty od innych lekarzy i wpisuje,przepisuje,do swojego komputera.

Brak empatii i zrozumienia problemów pacjenta. Nie zasługuje na miano lekarza w szczególności dla ludzi, którzy z powodów neurologicznych są poważnie zagrożeni. Swoim obcesowym zachowaniem nie pomaga a wręcz szkodzi.

Swoim obcesowym zachowaniem nie pomaga a wręcz szkodzi.

Szkoda ze nie ma ocen poniżej zera dla chamskiej baby! Bez kultury i szacunku! Nie polecam ostrzegam!