lekarz Elżbieta Dłużniewska-Haratym

Okulista

3,6
3,9

Polecam Panią Haratym jest bardzo dobrą okulistka dla dorosłych oraz dla dzieci (Y) Chodzę do Pani doktor z dzieckiem i jestem bardzo zadowolona z usług :-)

Nie polecam. W mojej ocenie Pani dr nie jest zbyt dobrym okulistą. Przez kilka lat korzystałam z usług Pani dr i jak się okazuje w tym czasie zdążyłam przekonać się o jej przedmiotowym podejściu do pacjenta. Atmosfery w gabinecie miłą nazwać nie można. Ponadto po wizycie u innego okulisty wyszło kilka niedociągnięć w leczeniu u Pani dr Haratym, choćby źle dobrane soczewki. Ponadto rozmawiałam z kilkoma moimi znajomymi, którzy również zdecydowali zmienić okulistę i podzielają moje zdanie. Także odradzam wizytę u tego lekarza. Salon optyczny przy gabinecie jak najbardziej w porządku lecz sama usługa lekarska nie do przyjęcia, a szkoda - wygodna opcja: optyk + okulista w jednym budynku. Chełm może metropolią nie jest, ale innego dobrego okulistę bez problemu można znaleźć.

Według mnie dr E Haratym jest najlepszym lekarzem okulistą w Chełmie .Rozpoznała u mnie podczas pierwszej wizyty chorobę oczu którą inni " uznani " chełmscy lekarze okuliści wykluczyli. Rzetelnie wyjaśniła co mnie czeka ( w sensie dalszego leczenia i rokowania ). Skierowała mnie następnie w celu dalszego leczenia do Kliniki Okulistycznej w Lublinie która potwierdziła jej diagnozę,za co jestem naprawdę wdzięczna

Pani Doktor mimo, że wizyta była prywatna, przeprowadziła wszystkie potrzebne badania łącznie z tomografią oczu. Gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt. Polecam.

Pani doktor bardzo w porządku konkretna i rzeczowa.

Pani doktor bardzo w porządku konkretna i rzeczowa.

Bardzo dobry specjalista, za pierwszym razem wykryto moją wade wzroku i przepisano mi okulary

Ta Pani Doktor zrobiła wielka łaskę że pokazała mi jak obchodzić się z soczewkami za co trzeba dodatkowo zapłacić 10zł!!W innych gabinetach jest to za darmo. Byłam tam raz i więcej nie pojdę.