lekarz Elżbieta Florek-Makolus

Pogorszył się stan mojego 6 miesięcznego syna (miałem receptę na taką okoliczność) i udałem się do apteki po lek (robiony, czas oczekiwania 6-8 godz.). Niestety lekarka małego poprawiając na recepcie kod pocztowy nie postawiła parafki i pieczątki, więc apteka poprosiła o przepisanie recepty, a że to była sobota więc udałem się do ambulatorium w Szpitalu w Łęcznej. Pacjenci mnie wpuścili i mówię Pani dr, że pogorszył się stan dziecka, lekarz dopiero w poniedziałek, więc nie mam gdzie poprawić receptę i chciałbym ją przepisać na nowo, i tu się zaczęło: Pani ...

Pani dr spojrzała na receptę i odwraca głowę, jakby mnie nie było a po ponownej mojej prośbie mówi, "ja nie przepiszę recepty, pytam się dlaczego? Nie przepiszę - odpowiada dr. Na to ja, ale dlaczego? Bo nie i tak!!! Spytałem się więc "co mam zrobić, synek cierpi, potrzebny jest lek a do poniedziałku nie mam możliwości przepisania recepty"? I pada odpowiedź "TO PANA PROBLEM"!!!
To tyle na temat Pani dr, opinię pozostawiam innym, moja przypadkowa osoba w nieodpowiednim miejscu.