lekarz Elżbieta Goljat

Diabetolog

Pani Doktor bardzo rzeczowa, przejęta chorobą brata, zainteresowana pacjentem. Wnikliwa, przy tym bardzo serdeczna. W pełni wytłumaczyła leczenie i dalsze postępowanie w chorobie. Bardzo ciepła osoba.

Bardzo ciepła osoba.

Nie polecam nikomu korzystania z usług tej Pani, to lekarz lekceważący pacjenta. Pacjent musi błagać Panią doktor o wizytę w przychodni, bo proponuje teleporadę. Prośba o skierowanie na specjalistyczne badania z góry jest skazana na odmowę.

Prośba o skierowanie na specjalistyczne badania z góry jest skazana na odmowę.

Super doktor. Trafnie zdiagnozowała moje dolegliwości. Byłam wcześniej u kilku innych lekarzy i żaden nie wykrył ich przyczyny, w odróżnieniu do doktor Goljat. Teraz cieszę się lepszym zdrowiem. Polecam

Pani doktor jest zarówno kompetentnym lekarzem, jak i wspaniałym człowiekiem. Zawsze można na niej polegać. Z jej twarzy nigdy nie schodzi uśmiech. Trafnie diagnozuje dolegliwości, potrafi zaplanować skuteczne metody leczenia. Z całego serca polecam dr Goljat. Ja się na niej nie zawiodłem.

nie polecam pani doktor, nie poświęciła mi czasu, nie skupia sie na pacjencie, myslami jest gdzieś indziej, , jest rozbiegana,zalatwia jednoczesnie kilka spraw.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, Pani doktor sie spóżnia, potem się spieszy, jest rozkojarzona.

Wspaniała Kobieta = Lekarz = człowiek. czarujący uśmiech na Oddziale Wewnętrznym, duża kultura Wymagająca odnośnie diety i zachowań prozdrowotnych

Wspaniała Kobieta = Lekarz = człowiek.
czarujący uśmiech na Oddziale Wewnętrznym,
duża kultura
Wymagająca odnośnie diety i zachowań prozdrowotnych