dr n. med. Elżbieta Grubska-Suchanek

Wenerolog, Dermatolog

Pani dr n. med. Elżbieta Grubska-Suchanek, to niezwykła kobieta i wysokiej klasy specjalista. Jednoznacznie i prawidłowo rozpoznała moje schorzenie, budzące od roku u innych lekarzy niezrozumiałe wątpliwości i problemy lecznicze, zaleciła profesjonalne testy i skuteczne leczenie(jak dotąd) mojej chorej skóry dłoni. Zaproponowała kompleksową opiekę medyczną, a jednocześnie życzliwie i ze wsparciem zainteresowała się życiowymi problemami, związanymi z konsekwencją choroby. Polecam zdecydowanie i jednocześnie pozdrawiam serdecznie.

Leczyłam się u dwóch lekarzy i nikt mi nie pomógł tylko jeszcze bardziej mi zaszkodzili. Pani doktór od razu trafiła z lekami i i problem się skończył.

Mimo tytułów trzeba także wykazać chęć pomocy.Ja jej nie otrzymałam.Nie oczekiwałam cudów,ale jakichś badań chociażby.Diagnoza:alergia.Lecz nie dowiedziałam się jaka.Nie szukała przyczyny.Zalecenie:obserwacja własna,co u mnie o tyle utrudnione ,bo reakcje są opóźnione i może to być wszystko.Więc zostałam pozostawiona sama sobie z pakunkiem leków,które na mnie nie działają.A poza tym pani nic konkretnego nie powiedziała.

Oprócz darmowych próbek kremów nie otrzymałam żadnej pomocy.

Oprócz darmowych próbek kremów nie otrzymałam żadnej pomocy.

Pani doktor była uprzejma i cierpliwa, poświęciła sporo czasu na wywiad i ustalenie przyczyny choroby i indywidualnie dobrała cały schemat leczenia. Polecam.

Pani doktor jest nastawiona na pacjenta i jego problem, a nie na zysk, marketing i reklamę. Coraz mniej jest takich lekarzy. Jest przy tym bardzo dobrym fachowcem, ja mam do niej pełne zaufanie!

Profesjonalna, bardzo wnikliwa i konkretna. Mi pomogła. Polecam!

Profesjonalna, bardzo wnikliwa i konkretna. Mi pomogła. Polecam!

BEZNADZIEJNA DIAGNOZA,ZDRADZAJACA BRAK ELEMENTARNEJ WIEDZY!ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!

Wspaniała kobieta, świetny lekarz.Polecam.

Wspaniała kobieta, świetny lekarz.Polecam.