dr n. med. Elżbieta Hibner

Neurolog dziecięcy

3,4

Pani doktor to najlepszy pediatra na jakiego trafiliśmy. Moja córka od urodzenia ma problemy neurologiczne i trochę szukaliśmy dobrego specjalisty. Pani doktor jest bardzo profesjonalna i zaangażowana w swoją pracę. Jeżeli szukacie dobrego neurologa dla swojego dziecka to szczerze polecam. Adrian

Lekarz bardzo rzetelny i konkretny, dokładnie bada dziecko, jeśli widzi potrzebę wysyła na dodatkowe badania a nie stawia diagnozy pochopnie. Spokojnie mogę polecić Panią doktor.

solidna Pani doktor z bardzo dobrym podejściem do dziecka, sporo nam pomogł, konkretna, warta polecenia specjalistka

bardzo nie miła Pani, aby wyciągnąć od niej skierowanie na rezonans naprawdę trzeba się postarać nawymyślać, bo ona twierdzi, że dzieci udają i wysztkich wysyła do psychologów. Pozdrawiam

Lekarz który na Izbie przyjęć bada pacjenta po utracie świadomości ze skierowaniem do szpitala od neurologa z podejrzeniem epilepsji stwierdza ze to nie problem i podaje telefon do prywatnego gabinetu by wykonać badania najprawdo podobnie jej znajomej. Żenada