lekarz Elżbieta Jamiołkowska

Okulista

wspaniały lekarz i jeszcze wspanialszy człowiek jakiego spotkałam dziś na swojej drodze do teraz jestem pod ogromnym wrażeniem życzliwości i wyrozumiałości PANI DOKTOR jeszcze raz dziękuję Mariola

Cudowny lekarz.Bardzo profesjonalna.Dla Niej pacjent to człowiek potrzebujący pomocy,a nie tylko numer pesel.Wiedza na najwyższym poziomie.Potrafi niezwykle trafnie wskazać przyczynę choroby i trafnie powiazać ją z terapią.Dzięki tej umiejętności i ogromnemu zaangażowaniu leczy kompleksowo chorobę,a nie tylko jej objawy. Wzór dla wszystkich lekarzy.

Kompetencja i jeszcze kompetencja oraz życzliwe podejście do pacjenta. Lekarz z powołania! Bardzo szczegółowo tłumaczy i wyjaśnia stan choroby i sposób leczenia. Godna polecenia.

Godna polecenia.

Prawdziwy lekarz!! Uratowała wzrok mojej 90-letniej Mamie.Dziekujemy. Nie polecam ... bo coraz trudniej się dostac!

Wspaniały lekarz , fachowiec, człowiek , kobieta. Właściwy CZŁOWIEK na właściwym miejscu. Wychodząc z wizyty u Pani Doktór stwierdziłem ,że wylosowałem wielki los w życiu zostając jej pacjentem. Robi to czego oczekiwalibyśmy od innych lekarzy. Wiesław Mróz

Wiesław Mróz

Wspaniała Pani doktor. Najlepszy okulista u jakiego się leczyła moja rodzina. Bardzo fachowa obsługa, ma indywidualne podejście do każdego pacjenta. Interesuje się dalszymi losami pacjentów, pragnie każedmu pomagać. Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza-wspaniałego człowieka. Gorąco polecam-z pełną odpowiedzialnością :)

Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza-wspaniałego człowieka.
Gorąco polecam-z pełną odpowiedzialnością :)

Pani Doktor uratowała mi wzrok. Wcześniej chodziłam do "utytułowanego" okulisty, który nie rozpoznał mojej choroby, pomimo zgłaszanych przeze mnie objawów. Dr Jamiołkowska dzięki swojej profesjonalnej wiedzy, dokładności i wielkiemu sercu uchroniła mnie przed kalectwem. Gorąco polecam. Izabela

Wspaniała i bardzo miła .Prawdziwy fachowiec .oddana pacientom

Wspaniała i bardzo miła .Prawdziwy fachowiec .oddana pacientom

Pani dr laserowała mnie wielokrotnie. Szereg fachowców, którzy mnie oglądali mówili, że bardzo dobrze mnie za-laserowała i przy tym była niesamowicie delikatna. Polecam Panią dr.

ANIOŁ...............................................................

ANIOŁ...............................................................

Wciąż poszukujesz "Okulista Warszawa"?

Boguckiego 6

Centrum Medyczne MML