lekarz Elżbieta Kimsa

2,7

Lekarz godny polecenia konkretny. Nie mogła mama trafić lepiej. Wytłumaczyła mamie wszystko 3 razy. Zleciła dodatkowe badania poświęciła dużo czasu pacjentce

Bardzo kompetentny lekarz, poświęcający dużo czasu pacjentowi. Mamie wyjaśniła wszystkie szczegóły leczenia.

Nie mam zastrzeżeń do kompetencji, wiedzy i pomocy udzielonej przez Panią Doktor. Cierpliwie wytłumaczyła planowany przebieg leczenia, zajęła się na poważnie (jako jedyna z czterech wcześniejszych lekarzy) leczeniem bólu. Fakt, może i jest trochę specyficzna w podejściu do pacjenta, ale uważam to na plus dla Niej.

Dziwią mnie te opinie. Rozumiem, że niektórzy chorzy domagają się może szczególnej wrażliwości, albo nie wiem co. Przy poważnej chorobie Pani doktor zajęła się mną całkowicie, jest skupiona na pracy, dokładna, solidna, nie olewa pacjenta, przypatruje się najmniejszym szczegółom. Nie nazwałabym jej absolutnie znerwicowaną, ale zaangażowaną w swoją pracę. Od tego są lekarze, od skupienia się na wynikach badań itd. Jeśli ktoś chce pocieszenia, to nie ten kierunek. Ja byłam zszokowana że Pani doktor nie zlekceważyła żadnego szczegółu. Dziękuję za opiekę.

Pamiętam panią doktor. Pobierała szpik/bądź dalej pobiera na oddziale dziennym. Bardzo nieprzyjemna osoba. Wręcz krzyczała. Niech ta pani wie, że nikt z przyjemności do niej nie przychodzi!!!!!

Tak,potwierdzam wypowiedz poprzednika. Zero szacunku do pacjentów,opryskliwosc. Odradzam wizyt u tej Pani.

Wizyta w UCK w Gdansku i nigdy w zyciu nie spotkalam tak nieuprzejmej osoby. Podejscie do starszych odob naganne. Od rana znerwicowana. Ja jako opiekun i osoba towarzyszaca osobie chorej bylam zszokowana. Zdecydowanie nie polecam i tak sobie mysle, ze jesli Pani doktor nie odpowiada praca w ciepelku to zawsze mozna zawod zmienic. Sama pracuje ponad 20 lat z klientami, w roznych branzach i nie akceptuje takiego zachowania. Troche empatii by sie przdalo

Wizyta w UCK w Gdansku i nigdy w zyciu nie spotkalam tak nieuprzejmej osoby.
Podejscie do starszych odob naganne.
Od rana znerwicowana.
Ja jako opiekun i osoba towarzyszaca osobie chorej bylam zszokowana.