dr Elżbieta Kłujszo

Dermatolog, Wenerolog

3,6
3,4

Pani doktor bardzo pomaga mojej nastoletniej córce. Wielokrotnie prosiłam o przedłużenie recepty na lek który jest super skuteczny, Pani doktor nie pobrała ani razu za wypisanie recept . Jest bardzo zaangażowana, zna się na rzeczy. Ślicznie dziękuję i polecam.

Bardzo dużo wie na temat mojej choroby, wiadomości nie z przed 20 lat ale najnowsze odkrycia i sposoby leczenia. Chorym na łuszczycę polecam Dr Kłujszo NAJLEPSZA w Polsce

Nigdy więcej, potwierdza się opinia Pani z dzieckiem. To jest tylko wyciąganie kasy. Jak ta pani doktorka zdobyła ten tytuł?

Korzystałem z usług Pani doktor kilkakrotnie. Dla mnie najważniejsze jest to, ze zabiegi (wymrażanie) za każdym razem są bardzo skuteczne, ponad to jest mila i uprzejma.

jestem bardzo rozczarowana wizytą...lekarka obejrzała zmiany skórne mojego dziecka z odleglosci metra, nawet sie im nie przyjzala i zalecila uzywanie emolientow na sucha skore...saczace sie rany na głowce niemowlaka zignorowala calkowicie...jak dla mnie wyciagnela tylko kase i nie probowala nawet pomoc..zwykla pediatra byla duzo bardziej kompetentna.