lekarz Elżbieta Koczyk-Wypych

Wenerolog, Dermatolog

1,3

nie polecam. bardzo mnie zbagatelizowano i powiedziano mi, że znamiona na skórze to nie jest problem medyczny. to przepraszam jaki w takim razie?!

zgadzam sie z innymi opiniami na temat Pani doktor. Niekompetentna, nieuprzejma, typowa baba z PRL-u. Najlepiej zeby pacjenci sie wykonczyli to ona bedzie miala swiety spokoj.

totalnie rozczarowana; podejście do pacjenta negatywne, środki przepisane przez Panią doktor nie pomogły (2wizyty)

Jestem bardzo rozczarowaną wizytą u Pani doktor. Leczę się u niej już od jakiegoś czasu. Co prawda nigdy po wyjściu z gabinetu nie czułam się w pełni zadowolona, ale dziś Pani Koczyk przekroczyła, w moim mniemaniu, wszelkie granice. Leczę się na trądzik, nie jest on uporczywy, ale mi spędza sen z powiek. Po 3 wizytach nic, co przepisała Pani doktor nie pomogło. Za czwartym razem (czyli dziś) kiedy powiedziałam, że Acnemycin nie pomógł Pani Koczyk powiedziała, cytuję :"Nie mam już do Pani sił. Ma Pani tu antybiotyk i mam nadzieję, ...

Leczę się na trądzik, nie jest on uporczywy, ale mi spędza sen z powiek. Po 3 wizytach nic, co przepisała Pani doktor nie pomogło. Za czwartym razem (czyli dziś) kiedy powiedziałam, że Acnemycin nie pomógł Pani Koczyk powiedziała, cytuję :"Nie mam już do Pani sił. Ma Pani tu antybiotyk i mam nadzieję, że to ostatni jaki ode mnie Pani dostanie".

Było mi bardzo przykro. Od lekarza oczekuję wsparcia i zrozumienia a poczułam się jakbym zawracała Pani doktor niepotrzebnie głowę.
Już nigdy więcej nie będę jej pacjentką! Szukam nowego lekarza.