lekarz Elżbieta Kraśnikow

3,5
3,4
3,4
3,3

Gorąco polecam Panią Doktor!!! Bardzo dobry specjalista, miła, szybko łapie dobry kontakt z małymi pacjętami, kompetentna z ogromnym doświadczeniem oby więcej takich lekarz. Pomogła mojemu dziecku. Dziękuje Pani Doktor tata Szymka

tata Szymka

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami o Pani doktor Kraśnikow. Przede wszystkim lekarz nie jest od tego, aby rozpływać się w uprzejmościach.Leczę córkę od 5 lat. Moje dziecko przeszło bardzo wiele, i lekarze (ani pediatra,ani ortopeda, ani inni neurolodzy) nie potrafili dziecka zdiagnozować. Moja córka przeszła sepse, w ciągu 5 lat życia 20 hospitalizacji z czego 5 na OIOMIE.Dzięki postawie Pani doktor dziecko uniknęło niepotrzebnych stresów, a teraz mamy kompletną diagnozę i włączone leczenie. Jak czytam te negatywy, to nie rozumiem ludzi, lekarz to człowiek i jeśli mają Państwo jakieś uwagi, to takie rzeczy mówi się wprost osobie zainteresowanej, a nie rzuca się cień publicznie. I w dodatku nie potraficie się przedstawić, bo przecież anonimowo to każdy może nawrzucać. Pani Kraśnikow jest osobą konkretną, rzetelną i doświadczoną. Polecam. Marta Grzegocka

Jestem bardzo zadowolona z pani doktor.Moj synek urodził sie z przykurczem miesniowo -oboj-mostkowym tzw krecz szyjnym,asymetrią i wzmożonym napieciem ciała.Zaden lekarz nie zauwazył objawów ww,dopiero pani doktor Krasnikow postawiła trafna diagnoze skierowała synka na badania i rehabilitacje.NA ta chwile mineło juz 3 mesiace a MOJ SYNEK JEST ZDROWY SPRAWNY i przyznam ze wspaniale prowadzony przez pania doktor.Musze wspomniec rowniez ze w duzej mierze zawdzieczam poprawe dzieki rehabilitantce pani Magdzie Żołtanskiej.Wchwili obecnej moj synek jest zdrowy wrecz bym powiedziała ze w rozwoju wyprzedza dzieci od niego starsze.

Wspaniały specjalista najlepszy lekarz jakiego znam Adaś znowu może być normalnym dzieckiem chodzić do przedszkola i bawić sie z innymi dziećmi. Serdecznie polecam. Dziękuje Pani Doktor za serce wkładane w prace i za to że nam Pani pomogła. Anna P.

Anna P.

Przpadkowo trafiłam pod opiekę pani doktor ponieważ wtedy pełniła dyżur w szpitalu. Jestem jej pacjentką już od 3 lat. Juz po pół roku miałam dopasowane leki na padaczkę. Od tej pory nie mam napadów jestem szczęśliwa. Jest to lekarz kompetentny i ambitny za wszelką cenę stara się pomóc pacjentowi. Bez wątpienia polecę ją każdemu choremu na padaczkę.

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Byłam na wizycie z corka i jestem zachwycona. Pani doktor poswoecila nam ponad godzine i cierpliwie tlumaczyla i pokazywala wszystko. Z czystym sumieniem polecam. Mi bardzo pomogla.

Byłam z synkiem w ciężkim stanem pod opieką lekarską pani doktor. Nie spotkałam się nigdy z takim brakiem empatii ani zrozumienia dla zdenerwowania matki chorego dziecka. Pani doktor nie chciała udzielać informacji na temat choroby dziecka, przez dwa dni będąc lekarzem prowadzącym, nie pojawiła się w pokoju mojego synka twierdząc, że "nie ma czasu". Stwierdziła że zbytnio interesuje się stanem zdrowia mojego chłopczyka, nie pozwalała zadawać mi pytań ripostując że mam się pogodzić z chorobą dziecka. Jak lekarz na takim stanowisku może sobie pozwolić na takie chamstwo?!Szczerze odradzam jakiekolwiek kontakty z tym "lekarzem"

Nie zgodzę się z moją poprzedniczką. Leczę moje dziecko od paru dobrych lat u Pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Nigdy NIE korzystałam z porad prywatnych. A słysząc rozmowy w poczekalni inni pacjęci są również z doktor zadowoleni. Dlatego wystawiam dobrą opinie.

Przypadkiem trafiliśmy na tą panią doktor z z córką, kiedy przyjmowała w zastępstwie za dr Kochanowską. Córka ma przepuklinę oponowo-rdzeniową, wodoglowie i padaczkę. Od razu na wstępie zapytała po co tak często przychodzimy, skoro pół roku temu ostatnio odwiedziliśmy neurologa. Na pytanie o kontrolne EEG stwietdziła, że nie ma sensu, bo nasza córka "jest uszkodzona i zawsze coś wyjdzie". Kiedy zadawała pytania kazała odpowiadać tylko tak i nie, a na próby innych odpowiedzi upominała nas, że nie tak mamy odpowiadać. Odesłała nas z receptą na lek przeciwpadaczkowy u nie kazała wracać szybciej niż za rok.

Znakomity specjalista, z dużym doświadczeniem. Pani doktor jest miła, uprzejma, indywidualnie podchodzi do pacjętów i poświęca im tyle czasu ile wymaga tego dana sytuacja. Jestem jej pacjętką już od wielu lat i jestem bardzo zadowolona:)