lekarz Elżbieta Kulczyńska-Rydzewska

3,7
3,4
3,6
3,6

Pani Doktor opiekuje się "pediatrycznie" moimi dziećmi od 7 lat; mam do Niej ogromne zaufanie, nigdy mnie nie zawiodła, nie przepisuje niepotrzebnych lekarstw; zawsze pomocna (nawet telefonicznie) i... z poczuciem humoru...

Pani Doktor opiekuje się moimi dziećmi od 9 lat, dla Niej przeszłam z innej przychodni. Mam do Niej zaufanie, chociaż jak każdy Pani Doktor ma swoje lepsze i gorsze dni ;) Jestem matka pracującą i wiem, że jak mam problem, a potrzebuję porady mogę liczyć na pomoc przez telefon.

Jestem bardzo zadowolona z tej akurat P.doktor.. Zajmuje sie moim synem z porazeniem mozgowym juz 9 lat , jets bardzo przyjazna , potrafi doradzic , sluzy pomoca:) Oby takich lekarzy wiecej:)

Przepisuje bardzo dużo drogich lekarstw.

Przepisuje bardzo dużo drogich lekarstw.

Pani doktor przepisuje b.drogie leki,nie umie postawic konkretnej diagnozy.Na ząbkowanie przepisała antybiotyk!

wspaniały specjalista ( kolejna już wizyta, do innej jednostki chorobowej) , łatwy kontakt w przeciwieństwie do innych, dyspozycyjność ( sobota-niedziela). dodatkowo porady telefoniczne.

dodatkowo porady telefoniczne.

na zadane pytanie na temet możliwości zaszczepienia dziecka przeciw grypie w zastrzyku odpowiedziała że nie ma na rynku takiej szczepionki, a wystarczy wpisać w google i mozna znaleźć kilka rodzajów takich szczepionek