lekarz Elżbieta Łabęcka

Neurolog

Cudowny lekarz !!!!! Bardzo zaangażowana w poprawę zdrowia pacjenta. Jeśli coś wychodzi poza kompetencje Pani Doktor to szuka specjalisty i prowadzi do niego. Otóż mam nad reaktywny pęcherz i mam z tym ogromny problem. Będąc na turnusie rehabilitacyjnym w Czernichowie spotkałam się z Panią doktor Elżbietą Łabęcką a ona znalazła wyjście i znalazła mi lekarza z Eurokliniki w Bielsku Białej Dr Izabellę Sieradzką która wykonała zabieg naprawczy. Później kilkakrotnie rozmawiałam z Panią doktor Łabęcką która bardzo się interesuje moim zdrowiem i sukcesem. Jestem 4 tygodnie po zabiegu i byle tak ...

Później kilkakrotnie rozmawiałam z Panią doktor Łabęcką która bardzo się interesuje moim zdrowiem i sukcesem. Jestem 4 tygodnie po zabiegu i byle tak dalej.
Ponieważ jest to metoda śmiem twierdzić mało stosowana i nie dająca gwarancji to podaje swój nr telefonu 605-145-865 gdyby ktoś zechciał skorzystać z takiego zabiegu.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Żory"?

dr n.med. Sławomir Graff specjalista neurolog

wojewódzki
GLOBOS-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Bielska 4
43-400 Cieszyn
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Lekarskie "ALFA" Spółka Cywilna Ryszard Sędziak, Bogumiła Sędziak
ulica Grażyny 9
43-300 Bielsko-Biała