lekarz Elżbieta Łabęcka

Neurolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Cudowny lekarz !!!!! Bardzo zaangażowana w poprawę zdrowia pacjenta. Jeśli coś wychodzi poza kompetencje Pani Doktor to szuka specjalisty i prowadzi do niego. Otóż mam nad reaktywny pęcherz i mam z tym ogromny problem. Będąc na turnusie rehabilitacyjnym w Czernichowie spotkałam się z Panią doktor Elżbietą Łabęcką a ona znalazła wyjście i znalazła mi lekarza z Eurokliniki w Bielsku Białej Dr Izabellę Sieradzką która wykonała zabieg naprawczy. Później kilkakrotnie rozmawiałam z Panią doktor Łabęcką która bardzo się interesuje moim zdrowiem i sukcesem. Jestem 4 tygodnie po zabiegu i byle tak ...

Cudowny lekarz !!!!! Bardzo zaangażowana w poprawę zdrowia pacjenta. Jeśli coś wychodzi poza kompetencje Pani Doktor to szuka specjalisty i prowadzi do niego.
Otóż mam nad reaktywny pęcherz i mam z tym ogromny problem. Będąc na turnusie rehabilitacyjnym w Czernichowie spotkałam się z Panią doktor Elżbietą Łabęcką a ona znalazła wyjście i znalazła mi lekarza z Eurokliniki w Bielsku Białej Dr Izabellę Sieradzką która wykonała zabieg naprawczy.
Później kilkakrotnie rozmawiałam z Panią doktor Łabęcką która bardzo się interesuje moim zdrowiem i sukcesem. Jestem 4 tygodnie po zabiegu i byle tak dalej.
Ponieważ jest to metoda śmiem twierdzić mało stosowana i nie dająca gwarancji to podaje swój nr telefonu 605-145-865 gdyby ktoś zechciał skorzystać z takiego zabiegu.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat