lek. stom. Elżbieta Leszczyńska

Periodontolog

Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor. Polecam każdemu kto szuka pomocy w tej specjalizacji. Nikt wcześniej z Dentystów nie był w stanie pomóc. Chodziłam na wizyty z bolącymi zębami, a problem był inny, kamień chore dziąsła itd. Dzięki Pani Doktor Elżbiecie, która fachowo i serdecznym podejściem do pacjenta, zrobiła ŚWETNĄ PRACĘ. Dziękuję Pani jeszcze raz.

Polecam leczenie u Dr Leszczyńskiej. Przyszlam z zębami do leczenia i chorymi dziąsłami.Leczenie bezbolesne i co najważniejsze skuteczne.Pozdrawiam

Polecam leczenie u Dr Leszczyńskiej.

Polecam wizyte u Pani Leszczyńskiej. Krwawiące dziąsła znikneły, oprócz tego Pani Doktor mila i wszytsko wyjasni. Polecam szczerze i pozdrawiam

Polecam wizyte u Pani Leszczyńskiej.
Krwawiące dziąsła znikneły, oprócz tego Pani Doktor mila i wszytsko wyjasni.
Polecam szczerze i pozdrawiam

Polecam!!!Uśmiechnięta i pomocna.Moje dziąsła wreszcie są zdrowe i nie krwawią!Najlepsza dentystka!!!

Polecam!!!!Wizyta przyjemna ,bez stresu i bólu.Wysoka jakość usług.Świetny specjalista od trudnych spraw:)

Gorąco polecam!!!!Super Dentysta.Sympatyczna i zawsze pomocna.Pani Doktor wyleczyła skutecznie moje krwawiące dziąsła.Zna się na rzeczy!!!Polecam jeszcze raz.

Polecam. Pani Doktor kompetentna,uśmiechnięta i konkretna w działaniach.Bardzo miła atmosfera i pełne zaangażowanie w proces leczenia.Pozdrawiam Panią Doktor.

Polecam.

Polecam!!Stomatolog z powołania.Pani Doktor precyzyjna w swoich dzialaniach.Nigdy nie miaLem aż tak doczyszczonych zębów z kamienia. Gorąco polecam!!!

Gorąco polecam!!!

Polecam!!świetny stomatolog. Skutecznie wyleczyla moje rozchwiane zęby. Jeszcze nigdy nikt mi nie usunął tak dokładnie kamienia.polecam