lekarz Elżbieta Oczkowska

Beznadziejny lekarz! Wizyta prywatna, a ogóle nie zbadała dziecka! Pieniądze wyrzucone w błoto. Nie polecam. Lekarz żenada !

Żenada po calosci. Lekarz rzekomo przyjmujacy male dzieci. Spoznila sie na wizyte 1,5h bez slowa wytlumaczenia. Badanie praktycznie sie nie odbylo. 1,5 roczna corka czekajac 1,5h godziny w kolejce juz byla zmeczona i po prostu byla placzliwa, jednak to nie usprawiedliwa lekarza ktory z gory odpuscil badanie. Bylismy u innych lekarzy i taka sytuacja nigdy nie miala miejsca. Nie polecam. Pseudo lekarzyna bez szacunku do czyjegos czasu.