lekarz Elżbieta Pasternok

2,2

Nie polecam, nie tylko nieprzyjemna ale też nieprofesjonalna lekarka. Przy stanie zapalnym w oku nie była w stanie wykonać poprawnie wymazu, nie robi sie go spod powieki ale worka spojówkowego.

Niestety nie polecam. Mój syn miał od początku źle dobrane okularki, z każdą kontrolną wizytą miał zmieniane (oczywiście -300 zł z kieszeni mniej, bo "nie ma sensu nowych szkieł do starych oprawek wkładać gdyż dziecko rośnie"), gdy po raz trzeci zmieniła mu szkiełka zaczęło mu znowu oczko "uciekać", kasa w błoto. Dobrego okulistę znalazłam w innym mieście - wystarczyła 1 wizyta i dobrano mu prawidłowe szkła. Pani Pasternok nie polecam.

moja choroba oczu została zlekceważona przez co mogłem całkowicie stracić wzrok...

Pani badała mnie podczas testów na prawo jazdy, nie umiała nawet odpowiedzieć "dzień dobry", wszystko robiła pielęgniarka, nie wiem po co ona tam w ogóle była!? Naprawdę odradzam osoba nie miła, na "zimnego doktora" to by się nadawała.

Dzięki trafnej diagnozie szybko trafiłem do szpitala. Klinika, w której się leczę jest daleko, zawsze jednak mogę liczyć na doraźną i skuteczną pomoc Pani doktor. Dziękuję.