lekarz Elżbieta Szmacińska

Dermatolog

Ode mnie dr Szmacińska dostaje 5 gwiazdek w każdej kategorii. Do niej udałam się na miesiąc przed własnym ślubem, z poważnym problemem trądzikowym, na który poprzednia pani dermatolog powiedziała "No co ja dziewczyno mam ci powiedzieć?". Dr Szmacińska profesjonalnie przeanalizowała mój problem, wyczerpująco go omówiła oraz była uprzejma. Dostałam świetnie dobrane leki. Już po tygodniu stosowania zaobserwowałam znakomite efekty. Polecam.

Pani Doktor miła i uprzejma, z dobrym podejściem do małego dziecka. Z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta, indywidualnie dobiera leczenie. Bardzo się stara.

Bardzo fajny lekarz, ma duże kompetencje, uprzejma, potrafi w sposób zrozumiały wytłumaczyć wszystkie szczegóły postępowania przy samodzielnym robieniu opatrunku. Godna polecenia