dr hab. n. med. Elżbieta Załuga

1,6
1,7
1,4
1,5

Byłam u niej razem z córką, zachowała się karygodnie! Podnosiła głos, ignorowała wypowiedzi, była (delikatnie mówiąc) bardzo niekulturalna i nieprofesjonalna. Wyszłam z dzieckiem bez żadnej pomocy ze strony "Pani Doktor". Absolutnie nie polecam!

Bardzo nieuprzejma Pani doktor. Słabo zaangażowana w swoją pracę. Niezainteresowana wyglądem zmian skórnych. Wizyta trwająca 3 minuty, brak diagnozy. Wizyta nie warta spędzonego tam czasu a już na pewno nie 85 zł.

Wizyta w ramach ubezpieczenia socjalnego. Nie rozumiem opinii przedmówców, ba! przestraszyłem się nawet, że będą jakieś problemy. Lekarka bardzo dobrze opisała mi problem z jakim się borykam. Leczenie podjąłem Clotrimazolem i Pimafucortem. Zdecydowanie dobra i kompetentna lekarka - nie zauważyłem oznak nieuprzejmości - rzeczowa osoba. Polecam.

Wizyta w ramach ubezpieczenia socjalnego.

Polecam.

Lekarz jest nieuprzejma, pisząc coś mówi, co raczej nie jest wytłumaczeniem choroby. Nie potrafi odpowiedziec na pytania pacjenta. Jest arogancka.Miałam wrażenie, ze pracuje za karę. Nie zna się na produktach, nie potrafi wymień jakichkolwiek przykładów. NIE POLECAM.

Wyjątkowo antypatyczna postać, bez cienia serdeczności i podejścia do najmłodszych pacjentów. Bez zastosowania alternatywnych środków skierowała dziecko na zabieg chirurgiczny, a wiadomo, że istnieje szereg możliwych alternatywnych metod dla stosunkowo niegroźnego schorzenia. Jeśli chcecie zniechęcić dziecko do lekarzy to polecam!

chodziłam do niej bardzoo długo i przepisała mi jakieś szczepionki które nic nie pomogły. Tylko się nacierpiałam i wydałam pieniądze.