lekarz Elżbieta Zwolińska-Grębosz

Laryngolog

Pani doktor wspaniała , wspaniała lekarka , stawia dokładnie diagnozę, bardzo jej zależy na wyleczeniu pacjenta cudowna osoba . polecam z całego serca . Bożena Ziółkowska

Specjalista w pelnym tego slowa znaczeniu, kompetentna, do tego bardzo sympatyczna osoba. Wszystko dokladnie tlumaczy, dodatkowo zapisuje dla zapominalskich. Trafne diagnozy i wlasciwe leczenie. Jeden z najlepszych specjalistow z jakimi sie spotkalam. Szczerze polecam.

Miła, kompetentna. Borykałem się z zapaleniem zatok szczękowych. Przewlekłe stany zapalne wyleczone, niestety zatoka przestała być drożna w ogóle i czekam na zabieg oczyszczenia ich. Co do postaci pani dr. moja ocena to 5.0 i żałować tylko, że mało jest takich lekarzy podchodzących do pacjenta życzliwie.

Pani doktor bardzo trafnie potrafi zdiagnozować oraz kompleksowo przebadać. Tak dobrego specjalisty dawno nie spotkałem

Pani doktor bardzo trafnie potrafi zdiagnozować oraz kompleksowo przebadać.
Tak dobrego specjalisty dawno nie spotkałem

bardzo dobry lekarz polecam dobrala mi odpowiednie leki na alergie i to jest okej

wspaniały lekarz, konkretny, polecam każdemu

wspaniały lekarz, konkretny, polecam każdemu

Bardzo dobry lekarz.Wizyta u P.Doktor(w przychodni NFZ)przebiega tak,jak każdy życzyłby sobie.Serdeczne ,pełne kompetencji zainteresowanie pacjentem.Rzadko w taki sposób traktuje się pacjentów,a widać,że można. Małgorzata.

Małgorzata.

Mam mieszane uczucia: zapalenie ucha srodkowego wyleczyla w tydzien bez powiklan. Suchy, trwajacy okolo 2,5 tygodnia kaszel zbagatelizowala... Ale jako czlowiek bardzo uprzejma i dobrze wyjasnia przyczyny schorzenia

Jak najbardziej polecam. Już parę razy korzystałam z wizyt u Pani doktor i nigdy sie nie zawiodłam. Kompetentna, uprzejma, dokładnie tłumaczy chorobę i metody leczenia i co najważniejsze poświeca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba a nie tak jak co niektórzy szybko szybko bo trzeba do domu wracać. POLECAM!!!!

polecam Pania doktor, bo chyba 5 anginach leczonych u lekarza domowego zdecydowalam sie na wizyte prywatna(na wojska polskiego) i Pani doktor nareszcie mnie wyleczyla, wszystko dokladnie wytlumaczyla i pytala, bardzo mila i uprzejma. jak najbardziej polecam

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Sosnowiec"?

Szpital Miejski nr 1

Podhalańska 1

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź