lekarz Emanuela Bętkowska

Okulista

3,6
3,2
3,4

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor Bętkowska jest przemiłą osobą. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Jest bardzo profesjonalna i dokładna. Polecam w 100%

TRAGEDIA,nie polecam nikomu...Jak poszłam prywatnie i zapłaciłam 100 zł,to nie było źle, a później na kase chorych i masakra!!!Nie potrafiła przyznać sie do błędu i niemocy wobec mojego 1,5 rocznego dziecka, wiec zwyzywała mnie i mojego męża,że wszystko jest naszą winą.Do tej pory,jak sobie przypomne co "na żywca" próbowała zrobić mojemu dziecku dostaje ciarek.

Pani Doktor pomogła mi, wyjaśniła wszystko tak, by dotarło do laika. Jest bardzo zapracowaną osobą (wielu pacjentów) co potwierdza Jej skuteczność.

Pani doktor na pewno jest kompetentna ale jej podejście do pacjenta jest tragiczne jest arogancka i bez szacunku do pacjenta bo jak inaczej nazwać żucie gumy w trakcje rozmowy z pacjentem. zdecydowanie nie Polecam