lekarz Emilia Lis-Janczarek

Bardzo kompetentny lekarz. Po raz pierwszy ktoś klarownie wyjaśnił mi jakie są zależności pomiędzy moimi dolegliwosciami, jak również jaka metoda leczenia powinna zostac zastosowana w moim przypadku. Dodatkowo lekarz jest uprzejmy i cierpliwy. Polecam

Polecam

Pani Doktor jest bardzo uprzejma i cierpliwa. Bardzo wnikliwie słucha i dzięki swoim kompetencjom potrafi uspokoić i konkretnie wyjaśnić kolejne kroki leczenia. Leczenie zaproponowane przez Panią Doktor okazało się skuteczne i bardzo pozytywnie wpłynęło na jakość mojego życia.

Wyśmienita pani doktor. Bardzo cierpliwa, poświęcająca czas, szukająca przyczyny oraz z holistycznym spojrzeniem na zdrowie pacjenta.

Pani Doktor podeszła do mnie z dużą empatią i pełnym zaangażowaniem, skutecznie wyprowadzając mnie swoim leczeniem z bardzo poważnego stanu w jakim się znalazłam. Dziękuję.

Pani Emilia Lis-Janczarek jest świetnym specjalistą, przeprowadziła wnikliwy wywiad, wytłumaczyła wszystkie wątpliwości. Rozmowa z Panią Doktor była bardzo profesjonalna i uprzejma. Polecam!

Bardzo wysoko cenię sobie kompetencje i stosunek do pacjenta p. Doktor. Niestety, w warunkach pandemii, utrudniony jest dostęp do lekarzy. Ale ducha nie gaszę i obecnie próbuję znaleźć kontakt z p. Doktor. Bo warto.