Epidemiolog

ul. Klonowa 46/19
25-553 Kielce

Lekarz jakich mało w tych czasach!!! Miła sympatyczna i konkretna. Nigdy się nie zawiodłam :) Polecam w 100% !!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Sylwia

Gabinety Lekarskie Osteoporosis
Marii Skłodowskiej-Curie 5
Wrzeszcz, Gdańsk

Świetny epidemiolog-profilaktyk oraz radiodiagnosta. Byłem już trzeci raz na badaniu oraz konsultacji profilaktycznej w Przychodni Osteoporosis w Gdańsku u Pana Bartłomieja Rawskiego. Wszystko wytłumaczył spokojnie, skrupulatnie i zrozumiale dla zwykłego pacjenta, zarówno jeśli chodzi o badanie jak i konsultację z zaleceniami. Wyniki z badania na badanie mi się poprawiają. Sam czuję się lepiej też. Dr. jest świetnym człowiekiem i specjalistą z ogromnymi pokładami empatii dla pacjenta-seniora, z duża wiedzą medyczna. Polecam wszystkim. Jeśli chodzi o usługi z zakresu osteoporozy, zwłaszcza densytometria i profilaktyka to tylko Przychodnia Osteoporosis w Gdańsku i dr. Bartłomiej Rawski.

Opinia dodana przez: Jan

INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA
Piotrowskiego 5 lok. 3
85-098 Bydgoszcz

Kompetentny z dużym doświadczeniem lekarz. Serdecznie wszystkim polecam i dziękuję za pomoc lekarską.

Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Wojciech Kowalski

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

MSWiA

Łódź

Tak powinien pracować każdy lekarz! Bardzo polecam wszystkim pacjentom z kamicą ślinianek.

Epidemiolog Gniezno dr hab. n. med. Marta Stelmach-Mardas

Eskulap s.c. Centrum medyczne
ul Sienkiewicza 1
62-200 Gniezno

Po ciąży przytyłam 18 kg co bardzo wpłynęło na moje samopoczucie no i niestety na relacje z mężem. Próbowałam sama zrzucić te kilogramy ale w związku z brakiem efektów, moja frustracja pogłębiała się . Koleżanka z pracy poleciła mi Panią Martę jako bardzo skuteczną dietetyczkę. Nadal pracuję z Panią Martą , już po 2 miesiącach widzę bardzo wyraźne efekty tak na wadze jak i w moich relacjach z rodziną. Pani Marta to osoba profesjonalna w swojej dziedzinie, ma ogromną wiedzę ,którą chętnie się dzieli. Ma duże doświadczenie ,bardzo indywidualnie podchodzi do problemu i stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta. Serdeczna i ciepła polecam w końcu szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko ! Bardzo polecam Panią Martę nie tylko wszystkim młodym mamom !

Opinia dodana przez: Maria

dokładna i sumienna

świetny specjalista od wątroby polecam wszystkim,
dokładna i sumienna

Gdańsk

„Bezpowrotnie minęły czasy indywidualnych decyzji terapeutycznych chirurga. Dziś wymaga się tworzenia interdyscyplinarnych zespołów opiekujących się pacjentami”. Dr Julie Freischlag, naczelny chirurg John Hopkins’ Hospital
Literatura:
„Posocznica gronkowcowa –choroba nadal zagrażająca życiu.” M.Kowalik, J. Ellert-Żygadłowska, T. Smiatacz, H. Trocha, L. Weyna, M. Orłowski, R. Pajuro. Pol. Merk Lek., 2001, XI, 64, 352.

Literatura:
Wnioski z pracy: Posocznica gronkowcowa rozwijająca się poza szpitalem, w porównaniu z zakażeniami szpitalnymi, charakteryzuje się cięższym przebiegiem, większa liczbą powikłań narządowych i ostrych stanów zagrażających życiu, a także obarczona jest większą śmiertelnością, mimo dużej wrażliwości na antybiotyki szczepów gronkowca ją wywołujących.
„Posocznica” J. Juszczyk, A. Samet, wyd. Via Medica, Gdańsk 2006, wyd.1
„Posocznica gronkowcowa u niemowlęcia wywołana szczepem zespołu 52, 52A, 80, 81 opornym na linkomycynę” A. Samet, M. Cimaszewski. Przegl. Pediatr. 1974; t. 4, nr 6, s. 549-551

Opinia dodana przez: Julia

ulica Ogrodowa 25
74-300 Myślibórz

Witam,
dr Witkowski jest wspaniałym człowiekiem, a tylko taki może być dobrym lekarzem. Inni lekarze moga się od niego dużo nauczyć. Przede wszystkim empatii, zrozumienia, tego, ze mają do czynienia z człowiekiem, a nie z kawałkiem mięsa. Ponadto ma ogromne doświadczenie, które zdobył przez wiele lat praktyki lekarskiej. Polecam na 100 %.

Witam,

lekarz Dariusz Młodawski

Wizyty domowe, Pediatra

Żeromskiego 28 lok. 32
29-100 Włoszczowa

Super podejście do dzieci, skuteczne leczenie. A do tego skromny, bez chamstwa i gwiazdorzenia. Udziela porad jak postępować, czego unikac, jaką dietę stosować. Od zawsze leczę u niego dzieci i nigdy się nie zawiodłam.

Salus Aegroti s.c.
Żelazna 1 III p.
40-952 Katowice

Proszę uważać na panią Alicję Książek - jest nieuczciwa i niekompetentna. Wraz z moim partnerem, poprosiliśmy ją o zamówienie szczepionki na japońskie zapalenie mózgu, pytając dokładnie ile nas to będzie kosztowało. Po kilku wcześniejszych telefonach zapewniła nas, że całkowity koszt na osobę wynosi 480zł, co nie ukrywam jest dla nas niemałą kwotą. Nic wówczas nie wspominała o swoim honorarium. Podczas wizyty powiedziała,że szczepionka miała kosztować 460zł,zaś 20zł chciałą doliczyć za swoją fatygę. Okazało się jednak,że szczepionka kosztowała 480zł, a pani doctor, stawiając mnie i mojego partnera pod murem nagle zarządała od każdego z nas po 50zł. Nie miałabym jej tego za złe, gdyby nie to, że nic wcześniej o tym nie wspominała, mimo naszych wielokrotnych pytań o CAŁKOWITY koszt jaki będziemy musięli ponieść. Tak się po prostu nie robi. Ponadto podała nam błędne informacje dotyczące samej szczepionki - aby to wszystko miało sens należy zaaplikować 2 dawki owej szczepionki, przy czym drugą powinno się dostać po około 28 dniach od otrzymania 1-szej, nie zaś po 11 miesiącach, jak twierdziła niedouczona pani doktor. Podała nam również błędne informacje co do stosowania bardzo drogiego leku na malarię - malarone. Takie błędy są niedopuszczalne, zwłaszcza w tak ważnych kwestich i za takie pieniądze. Naprawdę wszystkim odradzam korzystania z usług pani Alicji Książek, potrafi ona jedynie się uśmiechać i dużo mówić, niestety nie zawsze zgodnie z prawdą.