Gdańsk Epidemiolog  Bartłomiej  Rawski

Gabinety Lekarskie Osteoporosis
Obrońców Wybrzeża 9/5
80-398 Wrzeszcz, Gdańsk

wizyta już od 50
Byłam u Pana Bartłomieja na konsultacji z zakresu medycyny podróży przed wyjazdem na egzotyczne wakacje. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Wiedza specjalista ogromna i przekazana pacjentowi językiem dla niego zrozumiałym. Wróciłam z wakacji wraz z rodziną bez żadnych nieprzyjemnych pamiątek zdrowotnych. Na pewno przed kolejnymi wyjazdami egzotycznymi udamy się również do Poradni do Bartłomieja Rawskiego. Super człowiek i super specjalista. Polecamy wszystkim. Godny zaufania.
Opinia dodana przez: Anna
Gniezno Epidemiolog dr hab. n. med. Marta Stelmach-Mardas

dr hab. n. med. Marta Stelmach-Mardas

Epidemiolog, Dietetyk

Eskulap s.c. Centrum medyczne
ul Sienkiewicza 1
62-200 Gniezno

Po ciąży przytyłam 18 kg co bardzo wpłynęło na moje samopoczucie no i niestety na relacje z mężem. Próbowałam sama zrzucić te kilogramy ale w związku z brakiem efektów, moja frustracja pogłębiała się . Koleżanka z pracy poleciła mi Panią Martę jako bardzo skuteczną dietetyczkę. Nadal pracuję z Panią Martą , już po 2 miesiącach widzę bardzo wyraźne efekty tak na wadze jak i w moich relacjach z rodziną. Pani ...
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Alfred Samet

Gdańsk

„Bezpowrotnie minęły czasy indywidualnych decyzji terapeutycznych chirurga. Dziś wymaga się tworzenia interdyscyplinarnych zespołów opiekujących się pacjentami”. Dr Julie Freischlag, naczelny chirurg John Hopkins’ Hospital
Literatura:
„Posocznica gronkowcowa –choroba nadal zagrażająca życiu.” M.Kowalik, J. Ellert-Żygadłowska, T. Smiatacz, H. Trocha, L. Weyna, M. Orłowski, R. Pajuro. Pol. Merk Lek., 2001, XI, 64, 352.
Wnioski z pracy: Posocznica gronkowcowa rozwijająca się poza szpitalem, w porównaniu z zakażeniami szpitalnymi, charakteryzuje się cięższym przebiegiem, ...
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Marek Łopatto

INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA
Piotrowskiego 5 lok. 3
85-098 Bydgoszcz

Kompetentny z dużym doświadczeniem lekarz. Serdecznie wszystkim polecam i dziękuję za pomoc lekarską.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Danuta Setman-Kozak

"MEDYK" S.C. Specjalistyczne Centrum Profilaktyki, Leczenia i Rehabilitacji
ulica Kaliska 41
41-211 Sosnowiec

Nie wiem skąd te opinie wyżej. Wizyty, o ile nie ma się wykupionego pakietu są faktycznie kosztowne, ale ciężko obwiniać o to panią doktor. Mi nie dość, że wszystko szczegółowo tłumaczy to jeszcze rysuje. Pomimo wielu pacjentów, poświęca czas i jest bardzo uprzejma. Nie ignoruje też innych problemów, które nie są głównym powodem wizyty. Można panią doktor zapytać o wszystko i zawsze odpowiada, nigdy nie zbywa. Nigdy nie poczułam się ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Wojciech Kowalski

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

MSWiA

Łódź

Tak powinien pracować każdy lekarz! Bardzo polecam wszystkim pacjentom z kamicą ślinianek.

lekarz Maria Łasek-Radomska

Choroby zakaźne, Hepatolog

Prywatny specjalistyczny gabinet lekarski

67-200 None

świetny specjalista od wątroby polecam wszystkim,
dokładna i sumienna

dr n. med. Julian Witkowski

Internista, Epidemiolog

ulica Ogrodowa 25
74-300 Myślibórz

Witam,
dr Witkowski jest wspaniałym człowiekiem, a tylko taki może być dobrym lekarzem. Inni lekarze moga się od niego dużo nauczyć. Przede wszystkim empatii, zrozumienia, tego, ze mają do czynienia z człowiekiem, a nie z kawałkiem mięsa. Ponadto ma ogromne doświadczenie, które zdobył przez wiele lat praktyki lekarskiej. Polecam na 100 %.

lekarz Dariusz Młodawski

Wizyty domowe, Pediatra

Żeromskiego 28 lok. 32
29-100 Włoszczowa

Super podejście do dzieci, skuteczne leczenie. A do tego skromny, bez chamstwa i gwiazdorzenia. Udziela porad jak postępować, czego unikac, jaką dietę stosować. Od zawsze leczę u niego dzieci i nigdy się nie zawiodłam.

lekarz Halina Tarnowska

Pediatra, Epidemiolog

ul. Klonowa 46/19
25-553 Kielce

Lekarz jakich mało w tych czasach!!! Miła sympatyczna i konkretna. Nigdy się nie zawiodłam :) Polecam w 100% !!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Sylwia