lekarz Eugeniusz Raczko

Neurolog

1,8

Był moim lekarzem prowadzącym, wypowiem się krótko dzięki właśnie temu lekarzowi nadal mam obie ręce. Słowo Dziękuję to za mało by wyrazić moja wdzięczność. Lekarz nie musi być błyskotliwy ale ma wykonywać doborze swoją pracę a ten lekarz jest w 100% lekarzem.

Beznadziejny.Nie słucha co się doniego mówi.Kompletnie nie interesuje się dolegliwościami pacjentów.Bardzo nieprzyjemny lekarz.Wypisuje nie to co powinien i na sztuke żeby kasa sie zgadzała.SERDECZNIE Nie POLECAM😒😒😒😒😒😒

Ordynarny, niewychowany, pozbawiony jakichkolwiek uczuć! Pacjent na ostatnim miejscu, daleko za PANA OGROMNYM EGO! Gdyby chociaż, w parze z pretensjonalnoscia, szła wiedza... serdecznie nie polecam!!

zarozumiały buc,wie lepiej co boli pacjenta,zapisuje gówno które szkodzi,nie słucha,to konował nie lekarz

Nie można go nazwać lekarzem.Ordynarny,nieprzyjemny.Nie wiem dlaczego takie osoby są zatrudniane przez dyrektora.