lekarz Eugeniusz Raczko

Neurolog

1,9

Z usługi lekarza korzystałem w grudniu. W moim odczuciu zachowywał się niegrzecznie, badanie wykonane w dużym pośpiechu, ciągle poganiający, wyprzedzający, przerywający wypowiedź o chorobie w pół słowa. Spełnia moje wyobrażebie jak nie powinien zachować się lekarz podczas wizyty chorego nawet biorąc pod uwagę niskie oczekiwania wizyty nieprywatnej, chodziaż pieniądze za to i tak dostanie.

Odebrałem go jako gburowatego, nadętego lekarza, który pomimo próby zgłaszania drętwienia obu stóp, aż do kolan, oraz twarzy lekceważąco podchodził do mojego zgłoszenia. Polecenia na kozetce wydawał w sposób niecierpliwy i opryskliwy. Na myśl o nim przychodzą mi najgorsze słowa, których nie napiszę szanując czytelników jak i Medicover. Nie podjął wg mnie nawet próby wyjaśnienia zgłaszanych przeze mnie problemów, podsumowując je nawet prześmiewczo. Szkoda, że nie macie zerowej gwiazdki. Przypisał mi hydroksizynę, po prostu geniusz, brakuje tylko znanej ze Szwejka lewatywy.

Nieuprzejmy, zarozumiały, beznadziejny lekarz, nie słucha pacjenta, nie pozwala pacjentowi wypowiedzieć się na temat dolegliwości z jakimi się do niego udał, odsyła pacjenta z niczym do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie na rtg czy L4 mimo że stwierdził niezdolności do pracy, nie wystawił zaświadczenia o zakazie dźwigania i z tym również odesłał do lekarza rodzinnego. Mało tego zwraca się do pacjenta " nie gadamy, mnie interesuje co boli i od kiedy" i uciaszał przy każdej próbie przekazania ważnych informacji, na opis rezonansu magnetycznego nawet nie spojrzał, skwitował tylko słowami że go to nie interesuje. Ponadto chcąc obejrzeć odcinek szyjny kręgosłupa szarpnął boleśnie za włosy, nie spotkałam się nigdy wcześniej z takim podejściem do pacjenta. Nie polecam, szkoda czasu i nerwów.

Świetny, doświadczony lekarz. Gdy inni się poddali on jedyny mi pomógł. U medycznych fachowców cenię efekty i umiejętności, gdy chcę pogadać i być wysłuchanym płacę psychologowi.

Był moim lekarzem prowadzącym, wypowiem się krótko dzięki właśnie temu lekarzowi nadal mam obie ręce. Słowo Dziękuję to za mało by wyrazić moja wdzięczność. Lekarz nie musi być błyskotliwy ale ma wykonywać doborze swoją pracę a ten lekarz jest w 100% lekarzem.

Nie można go nazwać lekarzem.Ordynarny,nieprzyjemny.Nie wiem dlaczego takie osoby są zatrudniane przez dyrektora.

zarozumiały buc,wie lepiej co boli pacjenta,zapisuje gówno które szkodzi,nie słucha,to konował nie lekarz

Beznadziejny.Nie słucha co się doniego mówi.Kompletnie nie interesuje się dolegliwościami pacjentów.Bardzo nieprzyjemny lekarz.Wypisuje nie to co powinien i na sztuke żeby kasa sie zgadzała.SERDECZNIE Nie POLECAM😒😒😒😒😒😒

Ordynarny, niewychowany, pozbawiony jakichkolwiek uczuć! Pacjent na ostatnim miejscu, daleko za PANA OGROMNYM EGO! Gdyby chociaż, w parze z pretensjonalnoscia, szła wiedza... serdecznie nie polecam!!