lekarz Eugeniusz Sendecki

Bardzo rzeczowo, otwiera oczy na inne problemy. Wizyta przebiegła dość sprawnie. Patrzył na problem szerzej i uświadomił mi jego przyczynę.

Ten pan nie powinien być lekarzem. Trafiłem na SOR z nierówna pracą serca,zostałem zbadany i leżałem pod kroplówką całą noc słuchając pogaduszek pana z pielęgniarkami. Rano przy wypisie pan lekarz stwierdził że jestem alkoholikiem i powinienem się z tego leczyć. Przykre, ponieważ nie spożywam alkoholu w żadnej postaci. Dopiero wizyta u prawdziwego lekarza skończyła się diagnoza-migotanie przedsionków i skierowaniem na ablację. Wystarczy chcieć leczyć i mieć pojęcie o tym co się robi. Odradzam wizyty u tego pana.

Dzień dobry, rzadko wystawiam opinie ale bardzo odradzam wizytę, szczególnie w krytycznej sytuacji ponieważ pan doktor nie zbada nawet pacjenta, tak zadziało się e przypadku bliskiej mi osoby, dodatkowo padły tez niestosowne żarty, smutno ze tak to wyglądało w przypadku zawodu o tak dużym zaufaniu społecznym :-( pan doktor nie pomoże polecam jechać od razu do zyrardowa lub Warszawy - my bardzo żałujemy ze tak nie zrobiliśmy,polecam tez dokładnie potwierdzać z panem doktorem ustalenia najlepiej przy świadkach na wypadek gdyby po opuszczeniu szpitala coś się stało pacjentowi.

Bardzo polecam, pan doktor to profesjonalna osoba. Wszystko elegancko, nie mam żadnych zastrzeżeń. Moi znajomi i przyjaciele mają takie same zdanie.

Bardzo polecam, pan doktor to profesjonalna osoba.
Wszystko elegancko, nie mam żadnych zastrzeżeń.
Moi znajomi i przyjaciele mają takie same zdanie.

Bardzo kompetentny lekarz, dokładnie wysłuchał i zostalam dobrze przebadana. Nawet mi polecił balsam na spierzchniete usta, który się super sprawdza, polecam bo na pewno nie traktuje pacjenta obojętnie :)

Pan doktor byl bardzo mily i fachowy , kiedy moj przyjaciel Marcin Osadowski zatrul sie psioa karma.Lewatywa zostala przeprowadzona pomyslnie.Jeszcze raz dziekuje

Wielokrotnie byłam w nocnej opiece zdrowotnej wszystko było w porządku oprócz lekarza , bagatelizowanie dolegliwości , same przeciwbólowe i do domu

Trafiłam z dzieckiem na sor z atakiem krtani. Po rozmowie stwierdził, ze słaba higiena nosa. Niesympatyczny. Nie zbadał nawet dziecka. Po awanturze, która mąż zrobił łaskawie zbadał dziecko po czym stwierdził ze miał racje . Dziecko z dusznością i ewidentnym zapaleniem krtani, które było słyszalne przy oddychaniu. Lekarz ma pomagać ludziom a nie łaskawie badać. Masakra jakaś

Lekarz ma pomagać ludziom a nie łaskawie badać.
Masakra jakaś

Lekarz stronniczy, kierujący się swoją ideologią a nie faktami medycznymi. Ta osoba nigdy nie powinna mieć prawa do wykonywania zawodu lekarza.

DOSKONALY LEKARZ , EMPATYCZNY, WYSLUCHA, POMOZE! A DO TEGO POLAK PATRIOTA - ZE SWIECA SZUKAC TAKICH...