Ewa Afanasik

2,7
2,6
2,1
2,1

Dramat i jeszcze raz dramat. Nie polecam nikomu. Byłam z 4 miesięcznym dzieciem na wizycie. Lekarka nawet nie umyka rąk ani nie ubrała rękawiczek! Ostentacyjnie i z nerwami pokazała jak powinien wyglądać masaż kanalikow lzowych tak, że dziecku został ślad po paznokciu na nosie! Dziecko zaczęło wrzeszczec z bólu! Brak określenia na takiego lekarza!

Pierwsza wizyta z dzieckiem i ostania.Bez żadnego uprzedzenia zaaplikowała dziecku krople znieczulające co skończyło się płaczem,bólem i wystraszeniem. Brak normalnego podejścia do dziecka,bo ludzkiego nie oczekiwałam,. Oczywiście muszę iść do innego lekarza. Jedyna pozytywna sprawa że wzrok ma sprawdzony(co prawda wg Pani Doktor minus 0,5 a minus 0,25 to bez różnicy więc szkieł nie kazała zmieniać). Dlatego wyrażam negatywną opinię.

Nie rozumiem negatywnych opinii. Ja byłam u Pani doktor dzisiaj i zarówno czas jaki poświęciła mi na wytłumaczenie skąd się wzięła choroba, jak i samo badanie , podejście i w ogóle- bez zarzutu. To, że nie gada z pacjentem o pierdołach to moim zdaniem duży "+". Zajęła się tym z czym przyszłam czyli problemem oczu. Tak trzymać. BARDZO POLECAM

przypisała maść sterydowa dla niemowlaka, zero wyjaśnień co się dzieje z okiem, po dopytywaniach odpowiedź brzmiała cyt.: "bo tak się dzieje, a dlaczego nie wiem", "może jakaś bakteria" i tyle, dopiero po słownej zachęcie obejrzała DOKŁADNIE oko, mam ograniczone zaufanie dla tego "specjalisty" rodem z PRLu PS mimo braku pacjentów, musiałam czekać z dzieckiem ok. 20 minut, widocznie kawka ważniejsza od pacjenta, gdybym ja w banku tak olała klienta, to z wilczym biletem pożegnałabym się z pracą

Zgadzam się w pełni z napisanym wcześniej negatywnym komentarzem. Ta okulistka zdaje się łaskę robić, że w ogóle przyjmuje pacjentów; z diagnozy robi przed pacjentem tajemnicę a przy tym jest bardzo nieuprzejma i opryskliwa. Stanowczo odradzam u niej wizyt tak publicznych jak i prywatnych.

Byłam prywatnie u pani doktor w związku z koniecznością sprawdzenia, czy mogę rodzić siłami natury. Była to jednorazowa wizyta, na jej podstawie mogę stwierdzić, że jest to osoba rzeczowa i kontaktowa. Wyczerpująco wyjaśniła mi sposób postępowania, odpowiedziała na moje pytania w sposób spokojny i zrozumiały. Myślę, że w przyszłości również skorzystam z jej pomocy.

Lekarka wiecznie niezadowolona, chamska i opryskliwa. Chorych traktuje jak najgorsze zło cyt. "czego ode mnie chcecie, myślicie że tu siedzę z przyjemnością", "jak się nie podoba to proszę zmienić przychodnię", "to niemożliwe, że pan czeka 1,5 h na zakroplenie" i tym podobne. Do tego wszystkiego dochodzi zrezygnowane spojrzenie, syczenie przez zęby i mina dzięki której moje dziecko z roześmianego bobasa zamieniło się w wyjący alarm. Radzę omijać z daleka, a już na pewno nie zaglądać do niej z dziećmi. Myślę, że przydałoby się troszkę wolnego tej pani, najlepiej na zasiłku, może wtedy zmieniłaby swoje usposobienie i podejście do pacjentów. Podsumowując - ta pani MINĘŁA SIĘ z powołaniem.