lekarz Ewa Berlińskalekarz Ewa Berlińska - zdjęcie profilowe

Dermatolog

3,3
3,3
3,2

Nazywam się Ewa Berlińska. Zajmuję się leczeniem i pielęgnacją skóry twarzy, ciała i paznokci, a także ustalaniem przyczyny tych schorzeń z uwzględnieniem aspektów medycznych.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu opracowałam wiele programów skojarzonego leczenia i postępowania pielęgnacyjnego, które przynoszą zaskakujące efekty w leczeniu wielu schorzeń skórnych, a przede wszystkim trądziku młodzieńczym i różowatym.
Staram się, aby pierwsza Państwa wizyta była poprzedzona dogłębną konsultacją i dobraniem odpowiedniej diagnostyki. Postawienie prawidłowej diagnozy i do tego odpowiednio dobrane postępowanie farmakologiczne i zabiegowe, są gwarantem Państwa zadowolenia i mojego sukcesu.
Jestem specjalistą drugiego stopnia z zakresu dermatologii, alergologii i wenerologii oraz dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej.
Specjalizacja II stopnia z dermatologii i wenerologii - 1997r. (egzamin zdany z wyróżnieniem),
Alergologia - 2001r.
Tytuł lekarza medycyny estetycznej uzyskany w roku 2004.
Po ukończeniu 2 letniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i Anti-Aging i patronatem Międzynarodowej Szkoły Medycyny Estetycznej prof. Bartolletiego w Rzymie.
Udziały w licznych zjazdach i konferencjach naukowych w Polsce i za granicą z tym częste pobyty szkoleniowe w Rzymie.
25 letnie doświadczenie jako dermatolog i wenerolog i ponad 10 letnie jako alergolog i lekarz medycyny estetycznej .
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej.
Każda wizyta pacjenta to opracowanie indywidualnego programu leczniczego, diagnostycznego i / lub pielęgnacyjnego w gabinecie i domu.
Zapraszam
Dr Ewa Berlińska

Jestem bardzo rozczarowana wizytą u tego lekarza... Zapłaciłam dużo kasy, a pani doktor poświęciła mi zaledwie 5 minut i spławiła. Idąc do dermatologa z problemem, który od miesięcy wpędza mnie w nerwicę i nie pozwala normalnie funkcjonować oczekiwałam odrobiny zrozumienia. A tutaj zero podejścia. Zamiast przyjrzeć się dokładnie mojej dolegliwości, pani doktor potwierdziła tylko na chłodno to, co jej powiedziałam i przepisała silne leki, których nawet boję się zażyć ze względu na masę skutków ubocznych. Wróciłam do domu jeszcze bardziej zdołowana niż przed wizytą. Przykre to, że lekarzy z powołania jest coraz mniej, a większość tylko "odwala swoją robotę" wyciągając od zdesperowanych ludzi kupę kasy. W tych czasach człowiek musi leczyć się sam naturalnymi metodami. Czasem więcej porad znajdzie się w internecie niż u lekarza. Nigdy więcej nie pójdę do tej pani i innym też odradzam wizytę u niej :(

Nie polecam p. dr. Zapłaciłam dużo kasy a efektów brak. Trochę zaskakują mnie te pozytywne opinie bo mam zupełnie odmienne odczucia.

Bardzo zły lekarz.jesli mogłabym to wystawiła bym wszystko po 0. Na pierwszym miejscu kasa tzn ceny niewiadomo skąd są brane ja niewiadomo co. Po prostu tragiczne że są jeszcze tacy lekarze. Nie polecam!!!

Bardzo zły lekarz.jesli mogłabym to wystawiła bym wszystko po 0.
Nie polecam!!!

Smialo wystawiam bardzo dobry. Dr Berlinska bardzo konkretny lekarz. Nawiązuje fajny kontakt z pacjentem. Efekty leczenia widoczne po dwóch wizytach. Odpowiednie zrobione badania i przepisane leki zrobily swoje. Cena jak we wszystkich prywatnych placówkach, wiec nie ma co narzekac. Polecam!

Miałam duże szczęście, że trafiłam na dr Berlińską. Ciepła i przyjemna osoba, bardzo do rzeczy - konkretna. Trafna diagnoza postawiona na pierwszej wizycie. Odpowiednio wykonany zabieg krioterapii oraz zapisane leki przywróciły mnie do 100% zdrowia. Polecam szczerze!

PANI DOKTOR JEST REWELACYJNYM FACHOWCEM W SWEJ DZIEDZINIE. DZIEKI NIEJ MOGE NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ I NIE MUSZĘ WSTYDZIĆ SIĘ SWOICH STÓP. GODNA POLECENIA . DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR:) .....PACJENTKA MAŁGORZATA