lekarz Ewa Bobińska-Kachnowicz

dr godna zaufania,przemiła o wysokich kwalifikacjach,złote rączki operacyjne-polecam wszystkim pacjentom

Polecam jak najbardziej od lat leczę sie u Pani doktor i swoje dzieci:) Zawsze moge liczyć na fachowe podejście i opiekę.

Pani doktor nie potrafi przyznać że czegoś nie jest pewna czy czegoś nie wie - zamiast skierować na fdalsze badania w ciemno podejmuje decyzje, poza tym zbyt dużą ilość kropli zapisuje i co chwile podnosi dioptrie w szkle nie szukając przyczyny dlaczego.

Pani doktor operowała moją mamusię, która widzi teraz bardzo dobrze. Obecnie czeka na operację drugiego oka. Jesteśmy bardzo wdzięczne.

Bardzo dobrze przeprowadzona operacja obu oczu na zaćmę(wszczepienie soczewek).Polecam.Leszek.P.