lekarz Ewa Garczarek

Neurolog

1,5

Nie polecam nikomu. Brak empatii, brak jakiekolwiek zainteresowania przebiegiem choroby. Ponadto kobieta bardzo nieuprzejma, wyprowadzająca z równowagi. Wiedza medyczna jak się okazało także znikoma. Przyjmuje na NFZ jak za karę i strzela fochy. Jedynie prywatnie bywa do zniesienia, chociaż pozostawia niesmak. Nie polecam.

Ta pani jest nieuprzejma, nie umie wysłuchać pacjenta, nie miła, arogancka i nie uprzejmie odnosi sie do pacjenta. Nie polecam i zastanawiam sie jak ona moze być lekarzem.

Pani doktor może nie spełnia 100% oczekiwań pacjentów, ale da się z nią porozmawiać,nie odczułam z jej strony złośliwości i bezczelności.Naprawdę są gorsi lekarze,,,,

nie polecam tej Pani doktor,jest osobą służbową,nie wysłucha co się ma dopowiedzenia,nie przegląda kartoteki tylko patrzy na wiek,myśli że młodzi ludzie nie mają prawa chorować.Myślę,że może kiedyś spotkam się z nią i powiem jej co o niej myślę.Może ją jeszcze spotka ludzka krzywda,jaką wyrządza ludziom.jednym słowem nie miłą baba.

Jest bezczelna i arogancka, pacjenta traktuje jak śmiecia. Od początku do końca wizyty bardzo nieuprzejma, zero współczucia i wyrozumiałości. Nie potrafi nawet wysłuchać do końca tego co pacjent mówi o swoich dolegliwościach. Nie wiem jak taka osoba mogła zostać lekarzem i jak w ogóle można być takim człowiekiem?

Nie polecam! Bezczelna i arogancka. Zero kompetencji.

Nie polecam! Bezczelna i arogancka. Zero kompetencji.

Jestem mile zadowolona z tej wizyty. Po przyniesieniu wszystkich badan jakie zostaly mi przydzielone wczesniej przez Pania Doktor. Wyszlo co mi dolega i jak to leczyc . Jest mi juz o wiele lepiej i dziekuje za to Pani Doktor , bo juz bylo ze mna zle. Polecam jak najbardziej

nie polecam tej pani ona się moze nadaje ale do sprzątania porodówek a nie do leczenia ludzi!

Bardzo nie miła Pani, szkoda że człowiek takiego pokroju zostaje lekarzem który ma nieść pomoc chorym. Ja bardzo bym chciał by tą Panią w chorobie też tak ktoś potraktował i mam nadzieję ze to kiedyś ją spotka. Żałuje tylko że całej wizyty nie nagrałem tak ja tu pisano wcześniej. To po prostu szok - za co tacy ludzie biorą nasze pieniądze . Pani doktor trochę człowieczęstwa bo lekarzem się bywa a człowiekiem jest!!!

Zdecydowanie to nie lekarz!!! Poprostu wyrafinowane słownictwo wobec pacjenta mówi ze nie nadaje sie do leczenia