Byłyśmy u pani doktor parę razy z córką. Diagnozy nie zawsze były trafne i niestety drugiego dnia musiałyśmy się udać do innego lekarza. Ogólnie Pani Doktor jest bardzo miła, do dzieci też super podejście.

Pani doktor jest bardzo miła ,kompetentna, długo bada dziecko i wypisze każde skierowanie. Leczymy u niej dziecko i siebie też. Po lekach przepisanych przez panią doktor zawsze choroba mija. Polecam!!!

Bardzo kompetentna lekarka. Ma zaskakujaca wiedze i potrafi wszystko dokladnie wyjasnic, zawsze ma czas, nawet na porady telefoniczne. Ma doskonale podejscie do dzieci, moja coreczka ogolnie boi sie lekarzy ale przy niej nie czula zadnego skrepowania, dala sie zbadac i jeszcze ise usmiechala. Super pediatra!!! Polecam kazdemu!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Konopiska"?

NZOZ
Konopiska