Lekarze Bielsko-Biała

mgr Joanna Pala

Rehabilitant

43-300 Bielsko-Biała

Młoda, ambitna, uprzejma dla pacjenta, profesjonalnie podchodzi do rehabilitacji. Gorąco polecam

lek. dent. Joanna Kalita-Jóźwik

Szpital św. Łukasza
ulica Bystrzańska 94 b
43-309 Bielsko-Biała

Bardzo przyjemna Pani Doktor Byłem u wielu stomatologów i bywało to różnie. Tutaj na pewno zostanę na stałe. Kompetentna fachowa i bardzo sympatyczna. Wszystko co robiła najpierw dokładnie mi wytłumaczyła. Ale najważniejsze że ma świetne podejście do dzieci. Chodzę do niej z 10 letnim synem i 6 letnia córką.

lekarz Piotr Wojnowski

Internista, Alergolog

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczny
al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała

Panu Doktorowi zawdzięczam życie. Dosłownie. Jestem wdzięczna za pomoc. Trafiłam do p. Dr dwa lata temu jak okazało się, że mój nowotwór się pogorszył. Mielofibroza. Porządnie sprawdził moje dokumenty z 10 lat leczenia, odpowiedział na wszystkie pytania. Pokierował na badania. A potem na konsultację przeszczepową do Katowic. I tak dzięki niemu jestem już prawie pół roku po przeszczepie szpiku i walczę o zdrowie 💪 jeśli ktoś szuka dobrego, kompetentnego lekarza ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Dariusz Nowak

Radiolog

Szpital Pediatryczny
ul. Sobieskiego 83
43-300 Bielsko-Biała

............................................. Pan Doktor niestety zmarł. .............................................

lekarz Anna Skórka-Janik

Otolaryngolog

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz z powołania, profesjonalizm, delikatność podejścia do pacjenta, staranność wykonywania zabiegu.

Julita Solecka

Laryngolog

Klinika św. Łukasza
Bielsko-Biała

Świetny laryngolog, najlepszy w Bielsku-Białej, pomogła kilku moim znajomym, np mojemu tacie, któremu inny laryngolog powiedział, że to już taki wiek i tak musi być
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Krzysztof Czerwiński

Neurolog, Neurochirurg

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Przemiły i przesympatyczny lekarz.Wszystko dokładnie wytłumaczy.Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu.Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Mariusz Kuźniar

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ul. Adama Próchnika
43-300 Bielsko-Biała

Rewelacyjny lekarz i to na NFZ. Umie leczyć,a przy tym miły i kulturalny. Kompleksowo podchodzi do małego pacjenta, nie spieszy się i stawia trafne diagnozy.
Opinia dodana przez: aNNa

Mirosław Gawlas

Terapeuta

Gabinet fizykoterapii
Bielsko-Biała

Godny polecenia profesjonalista, uprzejmy i w pełni oddany pacjentom. Pomógł bardzo mnie i moim znajomym po urazach kręgosłupa.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Małgorzata Sucheta

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

Cechowa 15
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta , ale przede wszystkim bardzo ludzkie , z empatią. Pacjent czuje pełne zaufanie do Pani Doktor .
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Bartosz Magnuszewski

Bielskie Pogotowie Ratunkowe
Emilii Plater 14
43-300 Bielsko-Biała

Moim zdaniem wspaniały lekarz: kompetentny, cierpliwy, o wysokiej kulturze osobistej, dokładnie objaśniający pacjentowi co mu dolega. Interesuje się pacjentem. Bardzo polecam Pana Magnuszewskiego jako internistę i jako kardiologa. Dziękuję Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Katarzyna Góra-Legień

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTMED - Ryszard Konior
ulica Pszenna 11
43-300 Bielsko-Biała

Po prostu cudowny stomatolog pod każdym względem, i do dorosłego a szczególnie do dziecka, nie wyobrażam sobie chodzić do kogoś innego!
Opinia dodana przez: TEKLA

lekarz Robert Frąc

Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej - CMR
Aleja Armii Krajowej 180
43-316 Bielsko-Biała

Fenomenalny rehabilitant. Po bardzo ciężkiej operacji nogi (rekonstrukcja więzadła, łakotki, rzepki, ścięgna) doprowadził mnie w trybie przyśpieszony do stanu z przed kontuzji. Ruch był dla mnie zawsze bardzo ważny i podłamałam się dość mocnotrudnościami z którymi musiałam walczyć. Dzieki rehabilitacji z Robertem każdy "dołek na drodze" udało mi się zakopać albo przeskoczyć! wsparcie psychoczne, spokój i cierpliwość, której mi wielokrotnie brakowało. Jestem bardzo wdzięczna za całą pomoc i bardzo polecam ...
Opinia dodana przez: Helen

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II
Wyzwolenia 18
43-300 Bielsko-Biała

Kompleksowa opieka Pana Doktora w trakcie diagnozy, profesjonalnie i fachowo wykonany zabieg usunięcia guza przez Pana Dr.!Spokojny i rzeczowy lekarz;) Bardzo fachowo wykonane cięcie, po zagojeniu blizny będzie praktycznie nie widoczne za co Serdecznie i z całego serca dziękuję. Nie mogłam trafić w lepsze ręce, miałam to szczęście!Jestem ogromnie wdzięczna!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jan Stańczyk

MEDICUS
Pułaskiego 3
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo kompetentny lekarz. Miły i pomocny, chociaż w pierwszym kontakcie sprawia wrażenie surowego. Fachowo tłumaczy, a używa normalnego języka. Jasno określa dawkowania - nie trzeba się dopytywać ani specjalnie wczytywać w ulotkę. Polecam

lekarz Elżbieta Gąsierkiewicz-Sadlik

Pediatra, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24
43-300 Bielsko-Biała

Świetny lekarz z powołania. Postawiła trafną diagnozę. Kiedy zaobserwowano u mnie arytmię natychmiast wysłała mnie do kliniki. NAJLEPSZY KARDIOLOG DZIECIĘCY W BIELSKU

lekarz Danuta Kraus-Hetnał

Lekarz rodzinny

krowoderska 4
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz ,taki z poświęcenia. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Cierpliwa i wyrozumiała. Wielka szkoda że obecnie nie praktykuje. Szanowna Pani Doktor prosimy niech Pani wraca do przychodni.

mgr Dorota Ligocka

Logopeda

BIELSKO-BIAŁA
Bielsko-Biała

Pani Doktor jest najsympatyczniejszym lekarzem jakiego znam. Jest wyrozumiała i cierpliwa. Krótko mówiąc jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem kochającym swoją pracę. Posiada niemożliwą wiedzę.

lek. dent. Radosław Caban

Prywatny Gabinet Lekarski
Handlowa 17
43-382 Bielsko-Biała

Jednoznacznie polecam. Bardzo wysoki poziom usług. Fachowość, , zindywidualizowane podejście do pacjenta.