lekarz Ewa Ilska

Dermatolog

Dr Ilska dwukrotnie b. mi pomogla.Z moim problemem nie radzili sobie inni lekarze. Jest uprzejma, rzeczowa, kompetentna. Polecam, jak najbardziej,ale tylko wizyty prywatne. Na etacie w przychodni radzi sobie znacznie gorzej : nie trafia z diagnoza, zapisuje drogie leki.

Polecam, jak najbardziej,ale tylko wizyty prywatne. Na etacie

W końcu wyleczyłem się ze zmian skórnych, a już nie wierzyłem ze to możliwe !

W końcu wyleczyłem się ze zmian skórnych, a już nie wierzyłem ze to możliwe !

Bardzo polecam. Trudno jest znależć dziś, kto tak profesjonalnie podchodzi do swojej pracy.

Polecam Panią doktor. To osoba wzbudzająca zaufanie. w sposób konkretny wyjaśniła mi na czym polega problem skórny mojego 2 miesięcznego synka. Przepisane leki były w przystępnej cenie a co najważniejsze juz po pierwszym użyciu można było zauważyć poprawę.

Pani Doktor miła, lecz niechętnie odpowiadała na pytania. Mam problem z trądzikiem. Weszłam do gabinetu i odrazu zaczęła przepisywać leki, zapytała tylko od kiedy mam trądzik i koniec rozmowy(prócz moich pytan). Potem okazało się, że znajomym przepisała takie same maście itd. w dodatku "boi się" dotknąć twarzy. Patrzyła na twarz z odległości ok. 1 metra..

Jestem bardzo zadowolony, że udało mi się trafić na tak dobrego lekarza jak Pani doktor. Leczę się u niej już od kilku lat. Moja choroba jest nieuleczalna, ale dzięki Pani doktor, żyję tak jakby jej nie było. To osoba o ogromnym doświadczeniu, a przede wszystkim bardzo miła dla pacjenta. Może dlatego ma tylu pacjentów. Bardzo ją polecam.

Byłam u Pani doktor kilka razy z trądzikiem,na początku były maści żele itp i owszem co nieco zeszło ale na chwilę,później problem wrócił znowu kupa pieniędzy na leki które nie pomogły,później antybiotyk który też nie pomógł,żadnych dodatkowych badań. Pani doktor potrafi stwierdzić na co człowiek choruje ale z wyleczeniem już jest problem. Raczej się już tam nie pokażę.

Pełen profesjonalizm, natychmiastowa pomoc w problemie. Polecam gorąco.

Pełen profesjonalizm, natychmiastowa pomoc w problemie. Polecam gorąco.

Lekarka co najmniej słaba i niekompetentna.Byłem u niej prywatnie i w ramach NFZ.Mam przykrą dolegliwość skórną,teraz już wiem,że to egzema.Teraz wiem-to znaczy dowiedziałem się od innego,wrocławskiego dermatologa.Niekompetencja tej kobiety(Ilskiej) jest porażająca,jak można nie stwierdzić czy pacjent ma egzemę czy też nie? Nie potrafiła więc skutecznie zdiagnozować i nazwać tej choroby po imieniu,przez co leki które mi przepisywała były nieskuteczne i to przez kilka dobrych lat.Poza tym mówiła bzdury o przyczynach moich wyprysków skórnych(cyt."są wynikiem ćwiczeń na drążku"),mój nowy lekarz nieźle się uśmiał jak mu to powiedziałem.Lekarka Ilska nie zaleca następnych wizyt po pierwszym leczeniu,czyli nie interesuje się dalszym stanem choroby pacjenta.Nie twierdzę,że jest nieskuteczna w każdym przypadku,ale osobiście odradzam lekarkę Ilską z całego serca,jeśli macie poważny problem skórny to omijajcie jej gabinet szerokim łukiem.

Byłem kilkukrotnie.Za każdym razem dostawałem inne maści,a efektów brak. Nie zostałem skierowany na żadne dodatkowe badania.Zostałem tylko obejrzany.