lekarz Ewa Kempisty

Neurolog

1,7

Zupełne zlekceważenie problemów i obaw z którymi przyszliśmy. Ponieważ ruchy mimowolne nie były widoczne dla Pani Doktor podczas wizyty poczuliśmy się jakbyśmy szukali problemów których nie ma..Nie dostaliśmy skierowania na żadne badania, zasugerowano nam,że może trzeba iść do reumatologa...że cytuję "problemy neurologiczne nie bolą " a syn jest obecnie w trakcie badań w kierunku tików,które niestety się pogłębiają i może nie bolą, ale bardzo niepokoją dziecko i nas jako rodziców. Nie polecam wizyty u tej Pani Doktor,strata czasu i pieniędzy

Strata czasu na wizyte u tej kobiety , bo szkoda ją nazywać lekarzem.Przepuklina w odcinku szyjnym z uciskiem na rdzeń -wg pani dr. to nic takiego. Torbiel wykryta w przysadce podczas rezonansu i na szyszynce liczne torbiele to też nic takiego i wogóle nic się z tym nie robi ,bo ponoć wszyscy to mają. Kolejny rezonans -uszkodzenie istoty białej w płacie czołowym dobrze ,że bez dynamiki - to ponoć też wszyscy mają. Tylko dziwne że na poprzednim rezonasie nie było tych zmian.Moze właśnie połączyłam do grona zwycięzców? Szkoda że nie ...

Szkoda że nie słucha co się do niej mówi , a dolegliwości związane z moim stanem zdrowia bagatelizuje.

Dramat! To jedno słowo najlepiej określa wizytę u tego "specjalisty". Trzy miesiące czekania na wizytę z NFZ i dalej nie wiem co zrobić z kręgosłupem przez który nie mogę chodzić. Żadnych leków zaleceń kompletnie nic. Skierowanie na rezonans bez wyjaśnień. Przestrzegam przed wizytą u tej pani. Strata czasu.

Znalazlem sie na tej witrynie aby zostawic wpis o dr. E. Kempisty ku przestrodze innych: To po prostu znudzony lekarz. Do neurologa bylem wyslany przez lekarza pierwszego kontaktu, nastepnie przez ortopede-chirurga z czesciowymi badaniami. Sztywnienie dolnych i gornych konczyn, przebyty Covid z katatoniA. Pani dr. uzyla mloteczek do obstukania moich konczyn. Dostalem lekarstwo na wspomnina wczesniej insomie i polecenie by przyjsc " za miesiac". Jest to pierwsza moja NEGATYWNA opinia o jakimkolwiek lekarzu. Niesmak i strata czasu. Prosze miec na uwadze powyzsze przy podejmowaniu wlasnej decyzji. Lekarz przybyl punktualnie. przed ...

Sztywnienie dolnych i gornych konczyn, przebyty Covid z katatoniA.
Jest to pierwsza moja NEGATYWNA opinia o jakimkolwiek lekarzu.
Lekarz przybyl punktualnie. przed drzwiami gabinetu czekalo kilku pacjentow. wizyty ustawil co pietnascie minut. po pierwszym pacjecie dr otworzyla drwi gabinetu po 20 minutach i zapytala:"jeszcze ktos do mnie czeka?"

Poszłam do Pani Doktor z bólem kręgosłupa i drętwieniem ręki i prawej nogi. Pani Doktor zrobiła wywiad, pytając mnie ile ważę, czy palę, piję etc... wypisała mi jeden zastrzyk na odrętwienia i podziękowała za wizytę, która trwała kilka minut. Gdy wychodziłam, przypomniało się pani Dr., że mnie nie zbadała. Poprosiła mnie, żebym położyła się do badania. Podniosła mi lewą rękę, potem prawą. Stuknęła w oba kolana i było po badaniu. Jedyne co Pani Doktor zrobiła pożytecznego, to skierowanie mnie na rezonans, bo powiedziałam jej, że bardzo boli mnie szyja. Obecnie mam wyniki badań rezonansu, jednak nie wiem, czy udam się do Pani Doktor na ponowną wizytę.

Najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Wizyta trwała może trzy minuty. Przyszłam z bólem kręgosłupa. Pani "doktor" nawet mnie nie zbadala. Stuknela dwa razy w kolana i po badaniu ! Nie wytlumaczyla mi nic co chciałam wiedzieć. Dalej nie wiedziałam co mi dolega. Dostałam skierowanie również z powodu bólu w nadgarstku. Pani doktor stwierdziła ze to problem ortopedyczny i wypisała skierowanie. Nie słuchała że i ortopeda i chirurg już rękę widział. W szpitalu dowiedziałam sie że powinnam dostac skierowanie na rezonans. Dostałam jedynie na tomografie. Byłam pełna obaw po wizycie wiec poszłam do lekarza w sprawie rehabilitacji. I tam lekarz tylko oglądając moj kregoslup stwierdził skolioze lordoze i wzmożone napięcie mięśniowe. Dodatkowo ze zdj rentgena wyszła dyskopatia ! O czym pani Ewa nawet nie raczyła mnie poinformować. Proszę omijać tego lekarza z daleka.

Mam duże zastrzeżenia do Pani dr.ponieważ w/g mnie pacjenta ignoruje.Jestem przykładem tego.Osobiście umówiłam wizytę domową dla męża,sama Pani dr.wyznaczyła termin,oczywiście zignorowała nie zjawiła się nie powiadamiając nas.Jestem oburzona tym faktem.