Ewa Konopka

Ortodonta

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:3,3/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
2,5
Poświęcony czas
3,0
Kompleksowość podejścia
3,0
Uprzejmość
3,0
Godny polecenia
3,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1,7/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Witam, Po wizytach u p. doktor odniosłam wrażenie, że "nastawiona" jest na czysty zysk, a jedyną przysięgę, jaką składała to - Zarabiać! Zostałam naciągnięta na o wiele droższy aparat, ponieważ wmówiono mi, że nowszej generacji w moim przypadku będzie lepszy. Bzdura! Wydałam w ten sposób ponad 1400 zł za nic. Wizyta u pani doktor trwa 10 min, informacje należy wręcz "wyszarpywać", a i tak dostaje się ich niewiele. Nie wiedziałam, co mi zakłada, gdzie, po co, co się stanie z moimi zębami ani jaki jest jej plan mojego leczenia. Nie ...

Witam,
Po wizytach u p. doktor odniosłam wrażenie, że "nastawiona" jest na czysty zysk, a jedyną przysięgę, jaką składała to - Zarabiać!
Zostałam naciągnięta na o wiele droższy aparat, ponieważ wmówiono mi, że nowszej generacji w moim przypadku będzie lepszy. Bzdura! Wydałam w ten sposób ponad 1400 zł za nic.
Wizyta u pani doktor trwa 10 min, informacje należy wręcz "wyszarpywać", a i tak dostaje się ich niewiele. Nie wiedziałam, co mi zakłada, gdzie, po co, co się stanie z moimi zębami ani jaki jest jej plan mojego leczenia. Nie pokazano ani jednej rzeczy z cudownego filmu reklamującego klinikę.
Teoretyczny proces mojego leczenia przedstawił mi mój stomatolog, który szacował, co prawdopodobnie wydarzy się jeszcze w mojej buzi.
Pani doktor zleciła ekstrakcję, czyli wyrwanie zdrowej 4. Lekarz wyrywający zęba zdziwił się, czemu usuwamy zdrowy ząb, kiedy obok jest wielokrotnie leczona 5. Żałuje, że nie posłuchałam chirurga i nie zdecydowałam się na wyrwanie chorego. Mój błąd.
Pamiętajcie, że podczas leczenia u Pani Doktor sami decydujecie, jakie zęby wyrwać.
Zgadzam się również z powyższą opinią, że P. Konopka nie słucha pacjenta, pobieżnie odpowiada na pytania, czasami wręcz nie na temat.
Szczerze odradzam wizytę u niej.
Może nie popełnicie takiego błędu jak ja. Teraz mam nowego ortodontę, który wszystko ze mną omawia ;)

WięcejMniej
4,8/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Bardzo profesionalna, konkretna. Potrafi dobrze doradzić, jeżeli czegoś nie warto robić to szczerze o tym mówi, bez żadnego naciągania. Cztery lata temu zakładała mi aparat, po roku miałam piękne zęby. Nawet teraz, kiedy wracam na kontrolę, zawsze pamięta swoich pacjentów. Godna polecenia!

Bardzo profesionalna, konkretna. Potrafi dobrze doradzić, jeżeli czegoś nie warto robić to szczerze o tym mówi, bez żadnego naciągania. Cztery lata temu zakładała mi aparat, po roku miałam piękne zęby. Nawet teraz, kiedy wracam na kontrolę, zawsze pamięta swoich pacjentów.
Godna polecenia!

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat