Ostatnio zmuszony byłem do skorzystania z usług okulisty. Wybralem galerie Zone gdyz jest tam parking a przy okazji mozna skoczyc na zakupy do Tesco, oprocz fajnego dojazdu, spotkalem się z milą atmosfera, profesjonalizmem i przystapna cena. POZYTYW!!!

Wizyta u Pani Ewy była długa. Mogłam opowiedzieć o wszystkich objawach choroby. Pani doktor z zainteresowaniem mnie wysłuchała, dokładnie zbadała i postawiła właściwą diagnozę. Teraz jestem zdrowa. Gorąco polecam tego lekarza.

Jest lekarzem z powołania. Moje dzieci są pod stała kontrolą Pani doktor. Urodziły się z duzą wadą ale dzięki pani doktor ich wada nie przeszkadza im w codziennym życiu.

Wciąż poszukujesz "Okulista Lublin"?

Laser
Lublin, Leonarda 12