Filtruj terminy

dr n. med. Joanna Tomaszewska

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Bardzo dobry lekarz z super podejsciem do dzieci. Pani doktor jest miłą i komunikatywną osobą. Rzetelnie wykonywane badania. Polecam

dr n. med. Andrzej Pałysewicz

Gabinet Okulistyczny AT-Vision
Chopina 3 lok. 14a
20-026 Lublin

Super specjalista,godny polecenia Prawdziwy Lekarz!
Leczę się u Pana Doktora ponad 20 lat i jestem w pełni zadowolony z prowadzenia okulistycznego.Polecam i rekomenduję Pana Dr. wszystkim poszukującym prawdziwego Okulisty!
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Lucyna Baltaziak

Kunickiego 182
20-436 Lublin

Wizyta u Pani Doktor przebiegła w bardzo miłej i życzliwej atmosferze. Świetne podejście do ośmioletniej pacjentki. Doktor Baltaziak rzeczowo i wyczerpująco odpowiadała na każde moje pytanie, wykonała córce wszystkie niezbędne badania. Profesjonalizm i wiedza na najwyższym poziomie, a do tego nowocześnie wyposażony gabinet. Gorąco polecam wizytę u Pani Doktor w Centrum Okulistycznym Balmed.

dr n. med. Ali Munir

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Wspaniały specjalista, bardzo dokładne badanie,precyzja,
bardzo wysoka kultura osobista,
uprzejmość.
Lekarz godny polecenia

dr n. med. Magdalena Białek

Laser
Lublin, Leonarda 12
20-625 Lublin

Każda wizyta u Pani dr. Białek to spotkanie z ciepłym i życzliwym lekarzem prezentującym doskonałą wiedzę i doświadczenie. Przeprowadza dokładne badania i cierpliwie tłumaczy wątpliwości i niepewności pacjentki. Zuzanna
Opinia dodana przez: Zuzanna

prof. dr hab. n. med. Tomasz Żarnowski

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Na jaskrę choruję od dziecka i żałuję, że tak późno trafiłam do profesora, bo prawdopodobnie mój wzrok byłby teraz w dużo lepszym stanie...

Wcześniej większość lekarzy bała się mnie operować z powodu wysokiego ryzyka powikłań, a ponieważ krople obniżające ciśnienie nie przynosiły dobrych efektów, w końcu nie było już prawie po co operować...

Każdemu "trudnemu przypadkowi" gorąco polecam konsultację, ponieważ jest świetnym i bardzo zaangażowanym specjalistą, który ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Tomasz Ćwikliński

Gabinet Okulistyczny AT-Vision
Chopina 3 lok. 14a
20-026 Lublin

Bardzo polecam Pana Doktora wszystkim osobom, które potrzebują doboru soczewek kontaktowych. Długie i skrupulatne badanie, rzeczowa rozmowa i bardzo miły personel, który nauczy każdego jak obchodzić się z soczewkami.
Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Radosław
Bardzo dobry lekarz,przeprowadził dwie operacje oka u syna po urazie,wszczepienie sztucznej soczewki+plastyka tęczówki,syn widzi bardzo dobrze.
Opinia dodana przez: Lukasz

lekarz Olaf Kalisz

ul. Kolorowa 5/44b
20-802 Lublin

BARDZO DOBRY LEKARZ, PAN DOKTOR OKULISTA UPRZEJMY, MA PODEJSCIE DO OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, ORAZ DO INNYCH PACJENTÓW, POMÓGŁ MI POLECAM.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Grażyna Ciszewska

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Dr Ciszewska jest konkretnym i bardzo dobrym specjalistą, ma ogromne doświadczenie, które wykorzystuje przy konsultacji z każdym pacjentem. "Doktor od boga". Walery Brusov
Opinia dodana przez: Vladimir

Okuliści w Lublinie