Okulista Lublin

Laser
Lublin, Leonarda 12
20-625 Lublin

Pani doktor jest bardzo miła, szanuje pacjenta. Odpowiedziała mi na wszystkie pytania, była bardzo pomocna. Gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt. Nie czekałem na wizytę, wszedłem punktualnie.

Opinia dodana przez: Michał

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Dr Ciszewska jest konkretnym i bardzo dobrym specjalistą, ma ogromne doświadczenie, które wykorzystuje przy konsultacji z każdym pacjentem. "Doktor od boga". Walery Brusov

Opinia dodana przez: Vladimir

lekarz Beata Wojtiuk

Okulista dziecięcy, Okulista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Serdecznie polecam Panią Beatę Wojtiuk ! Specjalista godny zaufania!

Serdecznie polecam Panią Beatę Wojtiuk ! Specjalista godny zaufania!

20-555 Lublin

Wspaniały lekarz: kompetentny, życzliwy, pełen zrozumienia. Pani doktor wyleczyła mnie z wyjątkowo uporczywego półpaśca oka, wykazując przy tym anielską wprost cierpliwość. Obyśmy wszyscy spotykali wyłącznie takich lekarzy.
Anna Czachorowska

Anna Czachorowska

Zana 19 (Leclerc)
20-825 Lublin

Bardzo dobra! Godna polecenia! Miła, sympatyczna i kompetentna. Godna polecenia. Z pewnością pomoże!

omdmp
mełgiewska 7-9
Lublin

Wspaniały lekarz z powołania. Dla Pani doktor ważna jest właściwa i skuteczna porada a nie kwestia finansowa, co w dzisiejszych czasach nie jest rzeczą oczywistą. Prowadzi dwójkę moich dzieci i mam do niej pełne zaufanie. Gorąco polecam.

20-555 Lublin

Wspaniały lekarz, trafić do pani doktor to nie tylko pewność doskonałej opieki, ale również zaszczyt. Pozdrawiam i bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: Krzysztof

20-555 Lublin

Przyjmuje dzieci w każdym wieku co jest duzym ułatwieniem bo mogą do niej chodzić zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Chodzimy do Pani doktor więc z całą rodziną i wszyscy jestesmy niezmiernie zadowoleni.

Prywatny Gabinet Lekarski

Lublin

Najlepszy lekarz jakiego znam chodze do niej od 3 roku życia i pomimo przerwy na leczenie szpitalne wrocilam do niej. Polecam na 1000 %

dr n. med. Monika Polak

Okulista dziecięcy, Okulista

20-555 Lublin

Pani doktor jest bardzo dokładna. Sympatyczny kontakt, życzliwa z poczuciem humoru.Specjalista z doświadczeniem. Gorąco polecam wszystkim, którzy maja problemy ze wzrokiem. Szczególnie osobom starszym. Moja mama była nią oczarowana.