Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Okulista Lublin

lekarz Urszula Łukasik

20-555 Lublin

Lekarz z powołania.Wykonała mi na wizycie komputerowe badanie wzroku,postawiła od razu diagnozę i przepisała receptę na odpowiednie okulary.

Paweł Bieliński

ul chmielna lublin
Lublin

dr bieliński jest świetnym lekarzem. jest uprzejmy, miły, poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu, tłumaczy choroby i metodę leczenia.lekarz z powołania godny polecenia:)

dr n. med. Lucyna Flis

20-093 Lublin

Wielokrotnie korzystałam z pomocy tej okulistki, zawsze skutecznie leczy. Jest bardzo dobrym okulistą.

dr n. med. Joanna Lis

wspaniała pani doktor godna polecenia innym pacjentom. Krystyna Mucha, lublin

dr n. med. Wojciech Kątski

20-093 Lublin

Świetnie, bez czekania przeprowadzona operacja zaćmy w Oddziale Okulistyki Szpitala Wojskowego w Lublinie.
Opinia dodana przez: JULIUSZ

lekarz Piotr Kawa

ulica Cicha 10/1U
20-078 Lublin

Jestem pełen uznania dla talentu i uprzejmości Pana Piotra. Moja 76 letnia Mama bardzo bała się operacji zaćmy i wymiany soczewki, ale Pan Piotr jest nie tylko świetnym okulistą, ale również człowiekiem, który ma niesamowite podejście do starszych pacjentów. Operacja udała się genialnie. Mama po zdjęciu następnego dnia opatrunku jest szczęśliwa. Widzi bardzo dobrze. Było to jej marzeniem, a Pan Piotr je spełnił. Szczerze polecam wszystkim, którzy szukają lekarzy z ...

lekarz Maria Podgórska

ulica Paganiniego 9/263
20-854 Lublin

Polecam. Pani Doktor angażuje się w problem pacjenta, robi szczegółowy wywiad. Lepszego Okulisty nie spotkałem :) Wizyta odbyła 19.04.2021 r. Porada okulistyczna po infekcji oczu i skokowym pogorszeniu wady wzroku powstałej po odstawieniu antybiotyków.
Opinia dodana przez: Rafał

prof. dr hab. n. med. Robert Rejdak

Katedra i Klinika Okulistyki UM
20-079 Lublin

Kiedy wielu lekarzy uznalo,ze moja siatkowka jest calkowicie odwarstwiona (jezdzilam prawie po calej Polsce)prof.Rejdak wykonal zabieg i WIDZE!!!
Opinia dodana przez: Ewa

Barbara Biziorek

Okulista, Okulista dziecięcy

Chmielna
Lublin

Nie potrafiła mi pomóc, ale to pierwszy lekarz, który w takiej sytuacji nie wziął pieniędzy. Bardzo to szanuję.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Ewa Kosior-Jarecka

Okulista, Okulista dziecięcy

20-555 Lublin

Ostatnio zmuszony byłem do skorzystania z usług okulisty. Wybralem galerie Zone gdyz jest tam parking a przy okazji mozna skoczyc na zakupy do Tesco, oprocz fajnego dojazdu, spotkalem się z milą atmosfera, profesjonalizmem i przystapna cena. POZYTYW!!!

dr n. med. Sylwia Buczek-Kałakucka

20-093 Lublin

Dziękuję Pani doktor. To były wizyty profesjonalne, merytoryczne. I skuteczne. Dzięki Pani doktor oczy moje widzą, czytają, oglądają świat jak przed kilkunastoma laty.. Z pełnym przekonaniem polecam Panią doktor Państwu ....
Opinia dodana przez: Henryk Józef

lekarz Anna Modrzewiecka

" MEDICA" Gabinety Lekarskie
Hutnicza 3
20-218 Lublin

W Gabinecie okulistycznym u Pani Anny Modrzewieckiej w Lublinie leczę się od dłuższego czasu. Z punktu widzenia pacjenta stwierdzam dużą fachowość i zaangażowanie w swojej pracy u Pani Doktor. Ja reprezentuje starsze pokolenie i polecam każdemu kto chce być dobrze leczony i uprzejmie traktowany. H.F.
Opinia dodana przez: halfusz

dr n. med. Dorota Pożarowska-Woźniak

20-093 Lublin

Bardzo dobre podejście do pacjenta. Zabieg usunięcia zaćmy po ponad pół roku bez żadnych powikłań. Pani doktor wszystko wytłumaczyła, zaangażowana i kompetentna. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Marian, Kock
Wspaniały specjalista, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Oko już w drugiej dobie po zabiegu usunięcia zrostów i przeszczepienia soczewki w diametralnie innej formie niż przed zabiegiem. Zabieg był przeprowadzony w ośrodku "OCHO" w Rzeszowie. Szczerze polecam Pana Doktora Haszcza, oby jak najwięcej takich specjalistów z powołania i tak nastawionych do pacjentów. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za przywrócenie komfortu życia z "nowym okiem". Wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: Irena Ścisło

lekarz Olaf Kalisz

ul. Kolorowa 5/44b
20-802 Lublin

Jest to wspaniały, kompetentny, rzetelny z powołaniem lekarz. Poświęca pacjentowi dużo czasu, cierpliwy i z podejściem do pacjenta. Pierwszy raz trafiłam do okulisty i cieszę się że akurat na Pana doktora. Z całym sercem polecam swoim i bliskim znajomym.
Opinia dodana przez: Bernadetta

lekarz Joanna Skowrońska

Orla 5 lok. 8
20-022 Lublin

jest w porządku, nie ma czego zarzucić

prof. dr hab. n. med. Tomasz Żarnowski

20-555 Lublin

Dzięki Prof. Żarnowskiemu mój syn nie stracił oka - operacja wykonana po mistrzowsku. W kolejnym etapie leczenia kolejny zabieg usunięcie zaćmy wrodzonej dzięki czemu synowi poprawiła się ostrość widzenia. Przez lata wszyscy lekarze mówili że z jego zespołem chorób oczu nic nie da się zrobić. Dopiero Profesor Żarnowski powiedział że nie zostawi tego tak bo pacjent jest najważniejszy. Z całego serca dziękuję Profesorowi za to co zrobił dla mojego syna. ...
Opinia dodana przez: Andrzej

Jolanta Wójcikowska-Karska

Zana 19 (Leclerc)
20-825 Lublin

Bardzo kompetentna doktor, ma dobre podejście do dzieci, bardzo dokładnie bada i cierpliwie odpowiada na liczne pytania. Myślący doktor z profesjonalnym i życiowym doświadczeniem.

dr Waldemar Grunwald

Z.O.Z OKOMED
ul.Popiełuszki 19
20-052 Lublin

Zdecydowanie polecam. Dopiero tutaj wykryto mi astygmatyzm. Żaden wcześniejszy (ani późniejszy - przy okazji badań okresowych do pracy) okulista tego nie wykrył. Wszyscy robili to na szybko i jak się okazuje - byle jak. Tutaj mam poczucie, że zostałem przebadany dokładnie. I mam efekty - w końcu widzę normalnie.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Lucyna Baltaziak

Kunickiego 182
20-436 Lublin

Wspaniala Pani Doktor- miła,uprzejmie i pełna empatii.Mialam szczęście,że trafilam do takiej specjalistki z poważną chorobą oczu.Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Wanda