lekarz Olaf Kalisz

Jest to wspaniały, kompetentny, rzetelny z powołaniem lekarz. Poświęca pacjentowi dużo czasu, cierpliwy i z podejściem do pacjenta. Pierwszy raz trafiłam do okulisty i cieszę się że akurat na Pana doktora. Z całym sercem polecam swoim i bliskim znajomym.

Pan Doktor to kompetentny i rzeczowy specjalista, a przy tym sympatyczny i kontaktowy człowiek. Zlecił kompleksowe badania i wszystko dokładnie wytłumaczył. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Godny polecenia lekarz.

BARDZO DOBRY LEKARZ, PAN DOKTOR OKULISTA UPRZEJMY, MA PODEJSCIE DO OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, ORAZ DO INNYCH PACJENTÓW, POMÓGŁ MI POLECAM.

BARDZO DOBRY LEKARZ, PAN DOKTOR OKULISTA UPRZEJMY, MA PODEJSCIE DO OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, ORAZ DO INNYCH PACJENTÓW, POLECAM

Wizyta przebiegła bardzo przyjemnie. Badanie przeprowadzone kompleksowo, czułem się dobrze zaopiekowany.

Super gość bardzo kontaktowy i uprzejmyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

Byłam z synem u pana doktora i mogę wystawić opinię, że lekarz godny polecenia -rzeczowy, dokładny i bardzo sympatyczny, syn zadowolony i ja również