dr n. med. Katarzyna Nowomiejska

Wspaniały lekarz, trafić do pani doktor to nie tylko pewność doskonałej opieki, ale również zaszczyt. Pozdrawiam i bardzo dziękuję.

Pani dr Nowomiejska jest doskonałym specjalistą, czasami chodzę do niej na wizyty z 12letnia córeczką i jesteśmy za każdym razem miło przyjmowane a to ważne wśród lekarzy. .

Do Pani doktor poszedłem za namową mamy, która kiedyś chodziła do niej na wizyty. Po mimo tego,że była to wizyta kontrolna z wadą wzroku, pani doktor bacznie wypytała mnie o współistniejące choroby, tryb życia. Bardzo spodobało mi się jej podejście. Jest to lekarz z dużą wiedzą nie skoncentrowany tylko na swojej specjalizacji.