lek. dent. Ewa Krawiec

Panią Doktor poznałam ćwierć wieku temu. Leczy mnie,moje córki i wnuczki.Jest jedynym lekarzem, któremu jestem wierna tak długo. Nie bez powodu, oczywiście. Pani doktor to wspaniały fachowiec,przesympatyczna, życzliwa osoba.Przez te wszystkie lata nigdy nie odmówiła pomocy, mimo, iż nieraz "wciskałam" się bez terminu. Z pewnością zasługuje ma miano lekarza przez duże L! Gdyby więcej takich lekarzy, można by nawet polubić publiczną służbę zdrowia. Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor i życzę wielu, wielu sukcesów.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024