lekarz Ewa Rynkiewicz

NIE POLECAM!!!!!!!! Najpierw długo perorowała o tym jak leczono wadę wzroku 25 lat temu, potem przytaczała poglądy innych lekarzy (powołując się na ogólnie znane nazwiska) więc przez to nie było już czasu na odpowiedź na moje pytanie. Niegrzeczna, przerwała w pół zdania ze słowami "Proszę nastpnego pacjenta".

Byłam bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor ma cudowne podejście do dzieci a mnie jako rodzica fachowo poinstrułowała jak pomóc dziecku. Moja córka juz nie moze doczekac sie kolejnej wizyty

Witam Nigdy tego nie robie ale tym razem uwazam ze poprostu musze. Bylem ostatnio na wizycie z moim dzieckiem, wyczekalem sie dlugo ale czekanie to nic w porownaniu z tym co mnie spotkalo w gabinecie. Arogancja, absolutny brak podejcia do mojego dziecka. Dziecko dla ktorego ta sytuacja byla sama w sobie stresujaca wpadlo w histerie. Musialem wyjsc z gabinetu i poprosic pielegniarke o udzial w badaniu aby uspokoic zapędy Pani Doktor. Ogolny wniosek zero rezultatu badania, dziecko roztrzesione, ja podenrwowany no i oczywiscie wina jest po mojej stronie mam zle ...

Witam
Nigdy tego nie robie ale tym razem uwazam ze poprostu musze. Bylem ostatnio na wizycie z moim dzieckiem, wyczekalem sie dlugo ale czekanie to nic w porownaniu z tym co mnie spotkalo w gabinecie. Arogancja, absolutny brak podejcia do mojego dziecka. Dziecko dla ktorego ta sytuacja byla sama w sobie stresujaca wpadlo w histerie. Musialem wyjsc z gabinetu i poprosic pielegniarke o udzial w badaniu aby uspokoic zapędy Pani Doktor. Ogolny wniosek zero rezultatu badania, dziecko roztrzesione, ja podenrwowany no i oczywiscie wina jest po mojej stronie mam zle wychowane dziecko. Gorąco NIE !!! polecam.

Dobry lekarz, kompleksowe podejście do problemu z oczami, dokładnie tłumaczy, na czym będzie polegać leczenie. Sumienna.

Tyran, nie lekarz !!! Ta Pani nie ma zielonegpo pojęcia jak podejść do małego dziecka, przez co nie potrafi "normalnie" przeprowadzić badania. Ucieka się do dziwnych metod, typu wiązanie dziecka w prześcieradło i na siłę zagladanie mu do oka. Wszystko odbywa się w wielkim stresie zarówno dla dziecka jak i rodziców. Na koniec o wszystko obwinia rodziców, że nie potrafią wychowywać dziecka. Nikomu nie polecam tego lekarza.

Nie ma podejścia do małych dzieci!!!Nie potrafi zainteresowac dziecka niczym i ma pretensje do rodzica, że nie moze zbadać dziecka!!!!

Nieodpowiednie podejście do pacjenta. Nie polecam

Nieodpowiednie podejście do pacjenta.
Nie polecam

Byłam bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia do leczenia

Byłam bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia do leczenia

Bardzo dobry specjalista, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Poświęciła mi bardzo dużo czasu i w końcu jestem pewna że trafiłam na profesjonalistę.

Bezwzględnie warta polecenia. Doskonale radzi sobie zarówno z dziećmi, dorosłymi jak i staruszkami. Ma dużo cierpliwości i potrafi dobrze doradzić