mgr Ewa Sakwa

Dietetyk

Moją misją życiową jest naprawianie szkód poczynionych przez reklamy i praca z nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi, które prowadzą do otyłości, depresji i szeregu chorób metabolicznych. Szczególnie ważna dla mnie jest praca z dziećmi, dając dziecku wiedzę, dajemy mu kapitał na zdrowie i wysokiej jakości życie. Głęboko wierzę, że odżywiamy się źle, ponieważ nie mamy wystarczająco dużo czasu, aby zdobyć rzetelne informacje z zakresu żywienia, choć telewizja aż kipi od programów o gotowaniu i zdrowym odżywianiu, które niewiele mają wspólnego z wiedzą z zakresu żywienia, ponieważ sponsorem programu jest producent żywności wysokoprzetworzonej. Chaos na rynku księgarskim powoduje, iż masie publikacji wydawanych na temat zdrowego odżywiania nie potrafimy odnaleźć tych wartościowych pozycji. Znane nazwisko sprzedaje nam swoje pomysły i kolorowe zdjęcia, a nie wiedzę. Przesyt tematem żywienia doprowadza do zniechęcenia, a często nawet do oporu wobec zmian.

Chcesz naprawdę rozwiązać swoje problemy? Zapraszam ;-)

Znajomość języków obcych:
- angielski

Wykonywane badania:
- analiza składu masy ciała

Wyjątkowa osoba. Ciepła, konkretna i bardzo pozytywna;))) Współpraca przebiega bardzo dobrze i jestem zadowolona. Polecam.