lekarz Ewa Sawicka

3,2
3,2
3,9
3,3

Jestem miło zaskoczony,po przeczytaniu 2 kiepskich opinii i normalnej wizycie w gabinecie.Czyżby opinia konkurencji?Ja polecam,bez naciągania na koszty,miło i profesjonalnie.

nie polecam. nie uprzejma, trudno doprosić się szczegółowego opisu choroby. przypisuje drogie nie skuteczne leki (maść)

Nie polecam. Dermatolog z przypadku. Podczas wizyty potrafi robić notatki dotyczące objawów, a następnie zapisuje sposoby radzenia sobie z problemami stosowane przez pacjenta. Bez wyników badań diagnozuje czerniaka, itd